Tajnostkárka Sima Magušinová, známa ako Martausová sa ukázala s kočíkom na verejnosti!

Sima Martausová, teraz už Magušinová, sa pred istým časom stala terčom útokov novinárov, ktorí kritizovali nielen jej hudobnú tvorbu ale aj to, že je veriaca. Speváčka sa však riadila heslom "kto do teba kameňom, ty do neho chlebom" a na ich urážky nereagovala. Možno aj to prispelo k tomu, že si svoje súkromie prísne stráži.

Máj 2022: Takto vyzerá Sima Magušinová, ktorá tajne porodila svoje prvé dieťa.
Máj 2022: Takto vyzerá Sima Magušinová, ktorá tajne porodila svoje prvé dieťa.
Zdroj: Instagram Sima Magušinová

Sima sa v roku 2019 dala dokopy s bývalým moderátorom jojkárskej relácie Na hrane Michalom Magušinom. Zobrali sa, a potom odhalila v novom klipe rastúce tehotenské bruško.Súkromie si stráži. Hoci pri svadbe urobila speváčka mediálnu výnimku, príchod bábätka na svet sa jej podarilo utajiť. To, že už má pôrod za sebou odhalila tak, že zverejnila záber z nahrávacieho štúdia. „Nové piesne. Pomaličky nahrávame a tešíme sa, keď sa o ne s vami podelíme. Pozdravujem vás všetkých,”napísala k fotke. Na zábere po tehotenskom brušku nebolo ani stopy.

FOTO SIMY MAGUŠINOVEJ S KOČÍKOM TU

Materstvo nepriamo priznala až vlani v novembri v markizáckom Teleráne, kde bola zaspievať svoju novú pieseň. Moderátorka Kveta Horváthová zisťovala, čo ju najbližšie čaká. „Žijem svojou rodinou a prítomnosťou,“ odvetila a potvrdila, že popri materských povinnostiach sa stíha venovať aj svojej záľube - lozeniu po horách a že posledný výlet jej doprial manžel ako darček k meninám. O potomkovi, ktorého verejnosť doteraz nemala príležitosť vidieť, nič neprezradila.

Fotoreportérovi PLUS 7 DNÍ sa podarilo speváčku s rodinou stretnúť na prechádzke. Zababušení kočíkovali neďaleko svojho nového bydliska v Bratislave. Ako vidieť na našich záberoch, na žiaden dizajnérsky skvost ani iné módne vychytávky, ako mnohí jej kolegovia so šoubiznisu, si nepotrpí. Zvolila kočík, ktorého športová časť stojí zhruba 600 eur a trojkombinácia vychádza na necelých tisíc eur. Čo sa doplnkov týka, namiesto tienidla využila manželov červený sveter. Dieťa bolo zabalené do modrého vaku, čo by mohlo naznačovať, že Magušinovci sa tešia z chlapca. FOTO Z KOČÍKOVANIA SI POZRITE TU