Politička Monika Beňová sa len nedávno stala maminkou, a už sa pochválila zopár zábermi aj na sociálnej sieti Instagram. Niet sa čo čudovať, veď po druhýkrát, a po celkom dlhom čase, prežíva dni plné radosti a šťastia...

Monika Beňová je krásna mamička malej Leušky.
Zdroj: Instagram Monika Beňová

Monika Beňová svoje tehotenstvo od začiatku do konca vôbec neskrývala. Rada sa pochválila rastúcim bruškom, aj šťastnými fotografiami svojich bežných dní, ešte pred samotným príchodom bábätka na svet.

Ukázala nám tak, že nemá problém sa podeliť o čokoľvek, čo sa týka materstva či toho „byť rodičom“, matkou. Svoju dcérku Leu má doma skutočne len krátko, no už si s ňou stihla užiť poriadnu zábavu, čo nezabudla zvečniť aj na sociálnej sieti Instagram, kde pridala fotografiu s poriadne humorným komentárom, po ktorom nám bolo všetko jasné!

„#ahoj #peknunedelu #nič nenahradí prebdenú noc viac ako spánok “do mrtva” v ogrckanej nočnej košeli ráno medzi 8,20 a 10,15😉🤪😄. Inak, zvyšky mlieka na ramene a hovienka na posteľnej plachte sú vcelku rozkošné. Spoteba nočných košieľ, posteľného prádla a prášku na pranie je však nič oproti fajnovým kruhom pod očami a bledozelenej farbe pokožky v tvári milujúcej matky. Ešteže máme tatina, je sa s kým “pohádať” o tom, či dieťa nechať v noci plakať v postieľke dlhšie alobo kratšie, lebo vo výsledku aj tak skončí medzi vami vo veľkej posteli. A ešte je fakt “lahodka” správne použiť tú rektálnu hadičku o 4,15 a potom čistiť koberec, nábytok, parkety a tak...“ Popísala kvetnato humornú situáciu, ktorá sa jej stala s malinkou Leou.

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete spomínanú fotografiu...