Majú vo vzťahu problémy? Zuzka si so svojim manželom užívala bujarú párty v Chorvátsku, keď sa René z ničoho nič zbalil a demonštratívne odišiel domov na Slovensko, píše emma.sk!. Čo sa stalo?!

Aby toho nebolo málo, svoj odchod nahrával a komentoval na Instagrame. Tak sa verejnosť dozvedela, že sa medzi manželmi zrejme niečo prihodilo. Partia priateľov Zuzany a Reného sa spoločne zabávala niekoľko dní na Zrće, kde prebiehal hudobný festival. Na ňom vystúpili aj známe mená slovenskej scény ako Rytmus či Separ. Ešte pred vystúpením hlavných hviezd však Zuzanin manžel uverejnil šokujúce stories na Instagrame, kde narýchlo zháňa odvoz domov na Slovensko.


Po chvíli už uverejnil info, že si našiel taxík, ktorý ho vezme domov za 1000 eur. Zjavne mal dosť naponáhlo, keď bol ochotný zaplatiť takú sumu. Pri nasadaní do auta spomenul: „Stalo sa to, čo sa stalo.“ Čo sa ale v skutočnosti stalo neprezradil. Zrejme ho fanúšikovia zasypali množstvom otázok, lebo krátko nato uverejnil fotografiu, ku ktorej pripísal ďalší záhadný text: „Nestalo sa nič, kamaráti. Všetko je ok, len som si uvedomil pár vecí...“

Zuzana Plačková a René si užívajú jednu dovolenku za druhou. Tá posledná zrejme nedopadla podľa ich predstáv.
Zuzana Plačková a René si užívajú jednu dovolenku za druhou. Tá posledná zrejme nedopadla podľa ich predstáv.
Zdroj: Instagram.com/queen.plackova


Zvláštne vyznieva fakt, že kým René sa presúval na Slovensko, jeho manželka Zuzana Strausz Plačková naďalej uverejňovala zábery z bujarej zábavy s priateľmi, kde alkohol tiekol doslova potokom. Nuž, uvidíme, či budú manželia nejako ďalej komentovať tento konflikt, alebo sa rozhodnú vyriešiť si to v súkromí bez zvedavých pohľadov verejnosti. Zuzana si totiž ráno po preflámovanej noci zrejme vstúpila do svedomia a napísala, že si prebookovala letenku o deň skôr a ponáhľa sa domov za manželom.

Zuzana sa rozhodla rýchlo odísť z Chorvátska domov za manželom.
Zuzana sa rozhodla rýchlo odísť z Chorvátska domov za manželom.
Zdroj: Instagram @queen.plackova
VIAC FOTIEK V GALÉRII!