Youtuberka Lucy Pug má na Instagrame takmer 800-tisíc sledovateľov, napriek tomu je nesmierne skromná a bez váhania súhlasila s tým, že nám poskytne rozhovor. Bez okolkov prezradila, že od firiem dostáva veľa vecí zadarmo, no nenecháva si ich. Prečítajte si rozhovor so sympatickou Luckou o jej práci, cestovaní aj vzťahu s youtuberom Gogom.

Ako tráviš tieto horúce dni? Plánujete s Dankom toto leto nejakú dovolenku v zahraničí alebo zostávate na Slovensku?
Odpovede na tieto otázky píšem hneď po príchode domov z párdňového výletu Tatrách, takže stále čerpám energiu zo všetkých prechádzok a kúzelných západov. Už druhé leto dovolenkujeme na Slovensku a uvidíme, či sa nám podarí vycestovať k moru. Zatiaľ nič neplánujeme, predsa len všetky výlety, ktoré nám najviac utkveli v pamäti boli spontánne (úsmev).

Začiatkom roka si bola v Ománe, dávnejšie zas v Dominikánskej republike či Holandsku, takže očividne miluješ cestovanie. Kde sa ti páčilo najviac?
Všetky tri destinácie si ma niečim získali. Začnem Holandskom, ktoré sme pred korona časmi navštevovali pravidelne a to hlavne v čase King’s Day. Veľkolepé oslavy v uličkách čarovného Amsterdamu roztancujú a pozitívne naladia naozaj každého. Ak v zime do tepla, jednoznačne odporúčam Omán. Aj pri prvej návšteve má človek pocit, akoby mu to miesto bolo blízke. Ide z neho neskutočne dobrá energia. Omán mi pripomenul krásy Karibiku - hebký biely piesok a priezračne čisté more, s tým rozdieľom, že pláže boli úplne prázdne. A keď už sme pri tom Karibiku, z Dominikáskej sme si odniesli najviac (aj dosť šialených a nebezpečných) zážitkov. Podpálená cesta od domorodcov, pristihnutý zlodej na našej hotelovej izbe a mohla by som ešte pokračovať. Napriek tomu by som sa hneď vrátila. Človek v tejto krajine musí byť síce veľmi ostražitý, no krásy prírody si ho úplne získajú.

Je nejaká krajina, v ktorej si si povedala, že sem sa už fakt nechceš vrátiť?
Nie. Ak by som sa vrátila do krajiny, v ktorej som už bola, obzerala by som sa po miestach, ktoré ešte nemám preskúmané.

S Dankom tvoríte pár dlhé roky. Dostávate otázky typu kedy bude svadba alebo dieťa?
Všetko má svoj čas. Vždy sme mali názor, že najprv precestujeme svet a až potom sa rozhodneme, kde a kedy sa usadíme.