Konečne ho ukázali!

Veronika a Sajfa tvoria harmonický pár už dlhé roky. Vychovávajú spolu takmer trojročnú dcérku Sárku. Veronika priznala, že druhé tehotenstvo nebolo v pláne, no na synčeka sa veľmi tešili. Manželia majú dôvod na veľkú radosť, pretože Veronika porodila krásneho chlapčeka, ktorému dali meno Šimon Koloman.

SAJFA PRVÝKRÁT ZVEREJNIL TVÁR SYNA. FOTO TU!

Mnohé známe tváre šoubiznisu sa snažia svoje detičky chrániť a tváričky im často zakrývajú emotikonmi alebo ich odfotia tak, aby im ich nebolo vidno. Výnimkou nie sú ani manželia Cifrovci, ktorí svoje ratolesti na sociálnych sieťach ukazujú veľmi opatrne. Pri synovi Šimonkovi Sajfa po prvýkrát urobil výnimku a my môžeme vidieť, na koho sa ich synček viac podobá.

Sajfa so synom.
Sajfa so synom.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/ChuXlxSK9vs/

„Už nejaký čas fotím na analógový foťák s klasickým filmom, predovšetkým deti, ako rastú a nechávam si potom vyvolávať fotky, ktoré zatiaľ ukladám do škatule a na staršie kolená ich so ženou budeme pri krbe triediť, zakladať a spomínať,“ napísal Sajfa k sérii fotiek. Na jednej z nich ukázal aj tváričku Šimonka. Pozrite, aký je rozkošný. Na koho sa podľa vás podobá? FOTO SI POZRITE TU

Anketa
Na koho sa Šimonko podobá?
  • 71%
  • 29%