Atraktívna herečka Gal Gadot, ktorú poznáme z filmu Wonder Woman sa stala trojnásobnou maminou! Manželovi porodila dcérku, ktorej dali krásne meno.

"Nemôžem byť vďačnejšia a šťastnejšia (a viac unavená). Všetci sa veľmi tešíme, že sme privítali Daniellu v našej rodine. Posielam vám lásku a zdravie," napísala herečka na sociálnej sieti. Svoje tehotenstvo skrývala do poslednej chvíle. Prehovorila o ňom až v marci, deň po vyhlásení Zlatých glóbusov.

Touto fotkou herečka v marci oznámila, že je tehotná!
Touto fotkou herečka v marci oznámila, že je tehotná!
Zdroj: instagram

"Bude to dievčatko číslo tri. Držíme sa toho, čo poznáme," žartovala herečka, keď zverejnila, že je tehotná. S manželom Yaronom Varsanom, s ktorým sa zosobášila v roku 2008 totiž už majú dve dcérky - Almu, ktorá má 9 rokov a Mayu, ktorá má tri. Práve mladšia dcérka vraj celú rodinu pobavila svojou reakciou na to, že jej slávna mamina je tehotná. Pýtala sa, ako sa jej dostalo do bruška dieťa a ako sa odtiaľ dostane von. 

 

Gal opisuje svojho partnera ako jej najväčšieho fanúšika a zároveň jej najväčšiu životnú oporu. Niet sa čo čudovať, veď má po svojom boku nádhernú a šikovnú ženu, ktorá v minulosti dokonca získala titul Miss Izrael. Aktuálne má kráska na svojom účte 30 miliónov dolárov.

PRVÚ FOTKU MALEJ DCÉRKY NÁJDETE V GALÉRII!