Reč je o spevákovi, ktorého miluje doslova celý svet. Predtým, než sa mu vôbec podarilo rozbehnúť svoju kariéru, bol z neho bezdomovec, ktorý nemal vôbec nič. Nedržal pevne vo svojich rukách ani svoj vlastný život...

Ed Sheeran (28) stojí nohami stále pevne na zemi.
Zdroj: Profimedia

Patrí k najžiadanejším umelcom súčasnosti. O tom vôbec niet pochýb. Reč je o ryšavom spevákovi Edovi Sheeranovi, ktorý ešte pred niekoľkými rokmi doslova prespával v potrubí, a teraz je z neho celosvetovo uznávaná hviezda. Napriek tomu, že ho poznáme snáď všetci, je veľmi dobrý v utajovaní svojho vlastného súkromia.

Nieže by s fanúšikmi a fanúšičkami nechcel zdieľať svoje radosti a starosti, ale iste chápeme, že spolu s manželkou nemajú potrebu hovoriť či ukazovať nám každý svoj pohyb. A my im to kvitujeme. A práve preto sa im podarilo utajiť najdôležitejšiu vec na svete.

Totiž Ed Sheeran spolu s manželkou Cherry Seaborn v týchto dňoch očakávajú bábätko! Podarilo sa im to utajiť natoľko, že o tom doslova dodnes ešte nikto ani netušil, a ak by nebolo jedného klebetného zdroja, zrejme by to utajili až do pôrodu!

Každopádne im gratulujeme a želáme veľa štastia!

Otvorte si aj našu galériu, kde nájdete šťastných budúcich rodičov...
Anketa
Vedeli ste o tom, že Ed Sheeran a Cherry Seaborn čakajú bábätko?
  • 10%
  • 90%