Obrovský šok pre rodinu aj fanúšikov! Speváčka Barbara Haščáková, ktorá už dlhšie žije v Amerike mala podľa portálu ereport.sk dostať krvácanie do mozgu. Aktuálne sa má nachádzať na JISke.

"V septembri sme chystali prekvapenie pre Slovákov, návrat Barbary a spoločné turné. Samozrejme, ak by to opatrenia dovoľovali. Dúfam, že je v poriadku lebo poslednú informáciu mám, že je v kritickom stave v nemocnici a od hospitalizácie sa už neozvala. Verím, že je v poriadku, a že sa skoro uzdraví a dáme spoločne koncerty," povedal umelec David Key, ktorý mal s Barbarou vystupovať.

Barbara Haščáková
Barbara Haščáková
Zdroj: Ján Dzúr

Či je správa o krvácaní do mozgu pravdivá, zatiaľ nevedno. Na facebookovom profile s jej menom sa však objavilo vyjadrenie. „Neverte všetkému, čo sa v bulvári píše. Neviem, kto mi chce furt ublížiť a osočovať, ale nie je to pravda. Som zdravá a som doma a na Slovensko sa vôbec nechystám v tomto roku a ani v nasledujúcom zatiaľ,“ píše sa v príspevku. 

Či profil patrí skutočne Barbare a ona písala tieto slová nie je isté. Stránka totiž vznikla len v apríli a sleduje ju iba 89 ľudí.