V súťaži SuperStar odznelo vystúpenie finalistov historicky prvej Slovensko hľadá SuperStar. Nevystúpili však všetci, píše pluska.sk

Jeden problémový - Robo Mikla (40) neostal nič dlžný svojej povesti a krátko pred štartom dnešného prenosu zverejnil na Facebooku nechutné video. "Povedz more, nebuď k*r, s kým dnes kukáš SuperStar?"začal rozprávať vo videu, ktoré dokonca vysielal naživo na svojom profile na Facebooku. V ňom dokonca tvrdil, že je doma, na Slovensku a nie v Prahe, kam sa mal dostaviť na vystúpenie všetkých superstaristov z prvej série šou, ktorí v nedeľu večer spoločne zaspievajú pesničku Kým vieš snívať. Robo si však vymýšľal, keďže podľa našich informácií sa do Prahy dostavil. 

Robo Mikla kedysi.
Robo Mikla kedysi.
Zdroj: Ladislav Prikler

"Ja som doma, nemám s kým, skôr si najprv ...nalejem. Kto tam húka v tomto meste, ľudia boží, kde ste. Budem tam 6 z 10, či 7 z 10," hovorí vo videu Mikla. "Choďte kukať a napíšte mi dve veci, prečo to pozeráte, čo sa vám neľúbi a kto sa vám ľúbi, opovážte nadaváť, používať škaredé slová! Čo prinesie SuperStar, možno viac ako holý k*r,"pokračoval nechutnými slovami Robo. "Na ulici stretáš ľudí, aj toto ťa sem tam zo sna budí,"povedal tesne po tom, ako niekoho stretol na ulici, keď kráčal a nahrával za chôdze spomínané video. 

POZOR, VIDEO NIE JE VHODNÉ PRE MALOLETÝCH, OBSAHUJE NEVHODNÉ SLOVÁ!

 

Robo Mikla sa zviditeľnil v roku 2004 vďaka speváckej súťaži Slovensko hľadá SuperStar, kde sa predstavil ako poriadny rebel s mnohými škandálmi. Robo Mikla mal vždy prudkejšiu povahu a už počas súťaže ho sprevádzali viaceré škandály či problémy. Krátko po šou sa v roku 2006 oženil, no keďže mu manželka Majka prišla na nevery, prišiel búrlivý rozvod. Už rok po svadbe párik prežíval krízu. „Ty haj*el, zbaľ sa a zmizni mi zo života!“ to boli posledné slová, ktoré Miklovi vtedy odkázala jeho žena Majka predtým, ako podala žiadosť o rozvod. Mikla v tom čase priznal v médiách, že už keď sa ženil, vedel, že svojej Majke nedokáže byť verný. A keď prešli medové týždne, začal znova „naháňať“ baby ako pred svadbou – v meste, na akciách, na internete. Spevák sa okrem toho nikdy netajil tým, že mal problémy s alkoholom.

Situácia bola natoľko vážna, že sa rozhodol radikálne zmeniť život a pred rokmi odišiel do Ameriky. Tam dokonca stretol druhú manželku, no aj s tou sa rozviedol. ,,Dôvodom bol môj odchod na Slovensko a jej záujem ostať v Štátoch,“ priznal nám Mikla s tým, že nešlo o Američanku, ale Slovenku. Keď sa vrátil na Slovensko, stal sa z neho nový človek. Začal pomáhať závislým ľuďom a venoval sa aj tvorbe pre deti. V súčasnosti by mal stále žiť v Žiari nad Hronom.

ŠKANDALÓZNE FOTKY ROBA MIKLU NÁJDETE TU