Známa moderátorka sa podelila so svojimi emóciami prostredníctvom instagramu.

Obľúbená tvár televíznych obrazoviek Soňa Skoncová prežíva aktuálne jedno z najkrajších a zároveň aj najťažších životných období, ktorým si prešla azda každá mladá mamina. Nablískaný život plný cestovania, modelingu a práci v televízii vystriedala za materstvo, ktoré sa odlišuje od jej doterajšieho fungovania. Na sociálnej sieti sa s fanúšikmi podelila o aktuálne pocity, ktoré prežíva v romantických Benátkach. 

Únik z rutiny

"Cítim vďačnosť za únik z domácej rutiny materských povinností," začala svoj popis pod fotografiou krásna brunetka, ktorá sa s partnerom a malým synčekom Robkom vybrala na dovolenku do Talianska. Povinnosti jej síce nezmizli, ale podľa jej vlastných slov je aj dojčenie, prebaľovanie a úspávanie príjemnejšie s panoramatickým výhľadom na pláž.

Splnila si ďalší sen

Cestovanie po talianských mestách zakončila rodinka v romantických Benátkach, kde si známa moderátorka splnila svoj sen a previezla sa na idylickej gondole. "I keď cestovanie s tebou Robko, úplne posúva naše hranice komfortnej zóny, stojí to za to," dodala láskyplne v závere.