Moderátorka, modelka a misska Soňa Skoncová sa na istý čas stiahla z televíznych obrazoviek, aby sa naplno venovala svojmu malému synovi Robkovi. Zdá sa, že aktívna influencerka na sociálnych sieťach prekročila istú hranicu intimity a pobúrila mnohé mamičky.

Krásna Soňa Skoncová sa od minulého roka aktívne venuje mamičkovským povinnostiam na plný úväzok. Starostlivosť o malého synčeka strieda s aktívnym životom na sociálnych sieťach, ktoré ju živia už nejaký ten rok. Na svoj instagramový profil neváha zavesiť súkromné fotografie malého Robka, detaily jej nového bývania, či každodenný život, ktorý aktuálne prežíva.

Nedávno však na svoj osobný profil zavesila fotografiu, ktorou rozbúrila vody instagramu. Na čiernobielej fotografii sedí v parku na zemi a dojčí svoje dieťa. Na intímnom zábere ja odhalené aj modelkine poprsie, čo mnohé konzervatívnejšie mamičky znepokojilo.

Moderátorka a modelka Soňa Skoncová zdieľa na sociálnej sieti svoje súkromie
Moderátorka a modelka Soňa Skoncová zdieľa na sociálnej sieti svoje súkromie
Zdroj: instagram/ @sonaskoncova

Aj napriek tomu, že dojčenie je prirodzeným aktom a prepojením matky a dieťaťa, fanúšikovia začali vytvárať teórie, či týmto počinom neprekročila istú hranicu. V prípade influencerky, akou je známa brunetka, sa však netreba obávať. Osobnou no stále decentnou fotografiou s hlbším posolstvom sa len prihovorila ženám a podelila sa o pocity, ktoré aktuálne prežíva.

Viac fotografií nájdete v našej galérii