Speváčka Britney Spears kedysi patrila medzi najsexi speváčky svojej doby. V roku 1997 doslova prevalcovala celý hudobný svet pesničkou Baby One More Time, pod týmto názvom vznikol i napredávanejší „teenalbum", a odvtedy sa jej mimoriadne darilo ešte niekoľko rokov. Nemilovali ju len mužskí, ale aj ženskí poslucháči, stala sa tak ikonou, mnohé sa jej chceli pripodobniť.

Speváčka Britney Spears sa v posledných rokoch pre psychické problémy stiahla z verejného života. S fanúšikmi komunikuje len prostredníctvom sociálnej siete Instagram.
Zdroj: instagram.com

Od tých čias sa však jej život veľakrát zmenil, musela sa popasovať s nejednou životnou prekážkou. Bola závislá na alkohole aj na drogách, a na istý čas sa úplne stratila z nášho dohľadu. Ako vyzerá speváčka teraz, keď sa už „neskrýva" pred celým svetom? Jej najnovšie snímky vás určite šokujú!

Ešte stále svetoznáma Britney Spears valcovala svet svojou hudbou i osobnosťou dlhých desať rokov. Nie každá speváčka či spevák sa môže pýšiť takýmto úspechom. Médiá ju často označovali ako „Princeznú popu", toto označenie sa s ňou vezie dodnes. Okrem toho vyhrala viaceré spevácke ocenenia, ako napríklad Billboard Music Award či Grammy MTV Video Music Award.

Odvtedy sa však toho veľa zmenilo, a aj keď prekonala po dlhých rokoch svoju závislosť na drogách a alkohole, jej excesy sa s ňou povlečú už asi do konca života. Dnes však opäť koncertuje, snaží sa o seba starať. Teda aspoň to sme si mysleli. Ale aká je pravda? Ako vyzerá princezná popu dnes?

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete jej aktuálne fotografie. Šokovali vás?