Celebrity Spevák a otec Peter Cmorík ukázal fotky dvojičiek: Pozrite sa, akí sú už obaja veľkí! (FOTO)

Števko a Peťko
ZDROJ: Instagram.com/danielalovlin

Nie je nič krajšie, ako narodenie dieťaťa. Ale keď sa narodia dvojičky, je to dvojnásobná radosť. Presne takú zažil aj slovenský spevák Peter Cmorík, ktorému takéto krásne dvojičky navždy zmenili život, keď z neho spravili otca...

HRDÁ BABKA Cmorik ukázal svoju mamu Máriu.
Zdroj: Facebook.com

Peter Cmorík sa môže už nejaký ten čas pýšiť tým, že je dvojnásobným oteckom. Jeho partnerka Daniela mu totiž v marci roku 2018 predčasne porodila dvoch chlapčekov, a odvtedy si svoje otcovské povinnosti plní svedomito a s láskou. Obaja majú navyše krásne tradičné slovenské mená – Štefan a Peter.

„Chceli sme, aby chlapec dostal meno po Petrovom otcovi - Štefan. A keď už jeden má meno po niekom, chcela som, aby aj druhý mal. Preto druhý synček bude Peter po ockovi,“ prezradila vtedy mamička Daniela.

Šťastná maminka v tom čase oznámila príchod na svet svojich dvoch synov takto: „Ďakujeme za podporu. Našťastie sme všetci v poriadku. Narodili sa nám dve krásne predčasniatka a sme veľmi šťastní. Je pre nás dôležité, aby nám chlapci trošku podrástli, tak sme ešte s informáciami opatrní,“ povedala tesne po pôrode.

Dnes je však už všetko v absolútnom poriadku a chlapci sú poriadne veľkí siláci. Spevák sa nimi navyše aj občas rád pochváli na sociálnych sieťach, kde môžeme vidieť, ako už vyrástli. Nedávno tiež pridali fotografiu, ktorá oznamuje, že chlapci oslávili dvoje dva roky.

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete ich fotky. Zaručene sa roztopíte...

#WANDASK