V októbri minulého roka sa na našich cestách udiala vážna dopravná nehoda, ktorej účastníkmi boli aj predseda NR SR Boris Kollár a bývalá misska Miroslava Fabušová. Od toho momentu sa strhlo niekoľko otázok na to, kto to vlastne je, a v akom vzťahu je s Borisom…

Boris Kollár, Miroslava Fabušová
Zdroj: archív, instaram

Po dopravnej nehode skončili obaja v nemocnici, a ešte donedávna mala bývalá fitnesska a misska na krku fixačný golier. Z následkov, ktoré spôsobila nehoda, sa však zotavuje nielen ona, ale aj Boris Kollár. Priznala vtedy, že ju viezol autom do lekárne kvôli liekom na tetániu, na čo sa vraj lieči.

Nevedno, či je to pravda, no odvtedy je kráska poriadne ostro sledovaná verejnosťou. Zrejme nejeden z nás čaká na to, či sa Miroslava Fabušová nestane ďalšou „Kollárovou mamičkou“.

Lebo to zatiaľ nie je celkom jasné. Čo však jasné je, Miroslava má za sebou jednu neľahkú skúsenosť. A nebála sa s ňou podeliť.

Počas sviatkov totiž dala sledovateľom a sledovateľkám na svojom osobnom účte na sociálnej sieti Instagram možnosť pýtať sa jej na čokoľvek, čo by chceli vedieť. Jedna, predpokladáme fanúšička, sa jej spýtala, či je pravda, že čakala bábätko, a bohužiaľ potratila. Tmavovláska sa nestránila odpovedi a priznala, že je to pravda.

Prípadné ďalšie posmešky na jej účet ohľadom tehotenstva s Borisom Kollárom, by preto mali ľudia určite prehodnotiť, nakoľko to nie je vôbec vhodné. A jej strata bola, a ešte určite stále aj je, veľmi bolestivá.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete aktuálne fotografie bývalej missky…