Povedali by ste, že toto je ona?!

Exriaditeľ Greenpeace na Slovensku Juraj Rizman a prezidentka  Zuzana Čaputová tvoria pár už takmer tri roky. Rizman už v minulosti priznal, že po prevalení ich vzťahu bola najťažšia úplná strata súkromia. Síce sa zdalo, že o dvojici vieme už všetko, partner hlavy štátu vie aj prekvapiť!

FOTO 16 ROČNEJ ZUZANY ČAPUTOVEJ TU

Špekulácie ohľadom ich lásky a svadby boli už minulý rok. Vtedy sa Juraj Rizman vyjadril jasne. ,,Áno, samozrejme. Užívame si, že nám je spolu fajn, máme sa radi, ale toto teraz nie je téma. Najmä kvôli tej absurdnej teórii o zvyšovaní popularity svadbou. Radšej tri dni počkám, kým prestane byť prezidentkou, a potom si ju zoberiem. A tým, že už za sebou máme každý rozvod, tak sa do manželstva až tak neponáhľame. Oveľa viac sa sústreďujeme na to, aby sme sa mali radi, užili si spoločný čas, ako na to, či máme sobášny list alebo nie,“ prezradil minulý rok Rizman pre magazín Šarm.

Prezidentka Zuzana Čaputová počas inaugurácie.
Prezidentka Zuzana Čaputová počas inaugurácie.
Zdroj: Zuzana Čaputová


Zuzana Čaputová má po svojom boku partnera, s ktorým je šťastná a veľmi im to spolu pristane. O tom, že je to krásna žena, niet pochýb. ,,Veľmi pekná, Ja tieto retro fotky milujem." ,,Neopísateľná krása a noblesa." ,,Nádherný človek," znejú komentáre pod fotkou. Poďme sa spolu pozrieť na to, ako vyzerala naša pani prezditentka, keď mala 16 rokov! FOTO SI POZRITE TU

Anketa
Spoznali by ste Zuzanu Čaputovú na tejto fotke?
  • 72%
  • 28%