Jasmina Alagič Vrbovská a Patrik „Rytmus“ Vrbovský sa na sociálnych sieťach prezentujú ako dokonalí rodičia. Aj keď sa od začiatku snažia neukazovať nám svojho, už niekoľkomesačného syna Sanela, fotia ho čoraz viac. A teraz dokonca ukázali, ako spoločne zvládajú karanténu, z čoho sme...

Manželia Vrbovskí si nažívajú v rodinnom dome, kde majú dostatok priestoru a samozrejme, štýlové vybavenie.
Zdroj: Instagram.com/jasmina alagic vrbovska

Jasmina Vrbovská sa už od pôrodu snaží skĺbiť materstvo a starostlivosť o syna Sanela so svojou prácou. Ešte sa síce nevrátila na naše televízne obrazovky ako moderátorka, no rozbieha vlastné projekty, o ktorých nás priebežne informuje na svojom Instagrame.

Ako influencerka, tak ju zrejme už aj môžeme nazývať, sa v týchto karanténnych dňoch vo veľkom venuje reklamným spoluprácam s viacerými značkami, s ktorými spolupracuje. Teraz však rozbieha ďalší projekt... 

Manželia Vrbovskí si nažívajú v rodinnom dome, kde majú dostatok priestoru a samozrejme, štýlové vybavenie.
Zdroj: Instagram.com/jasmina alagic vrbovska

„Možno ste postrehli, že v poslednej dobe som sa Vás pýtala na Vaše pocity, predovšetkým tie, ktoré vo Vás prevládajú počas tohto obdobia. Niečo pre Vás totiž chystáme," prezradila, že sa chystá čosi veľké, čo plánuje spolu s priateľmi. „Spoločne usilovne pracujeme na tom aby sme pre Vás, nás všetkých, pripravili niečo, pričom sa môžeme spoločne porozprávať a možno z tohto rozhovoru odísť s lepšou energiou a vedomím, že sa to dá,“ napísala pod príspevok na Instagrame.

Avšak so svojím manželom Patrikom Vrbovským stíhajú aj iné aktivity, ako iba prácu. Postujú fotografie, ako sa snažia spríjemniť si tieto dni v prírode. Nejednu takú fotografiu pridala Jasmina na svoj Instagrame, ktorú jej skomentoval aj jej manžel. Tomu sa hovorí – zvládanie karantény!

Otvorte si našu galériu, kde nájdete spomínanú fotografiu aj s Rytmusovým komentárom...