Len pred pár dňami sa objavila táto slovenská moderátorka a modelka na Fashion Weeku v mimoriadne odvážnych šatách, v ktorých vyzerala doslova ako anjel. No ani napriek ich hlbokému výstrihu až po pupok si nikto nevšimol, že je tehotná...

Čo čaká ženu tesne po pôrode?
Zdroj: Shutterstock

Pred približne deviatimi rokmi vyhrala českú Miss Universe, a o štyri roky neskôr sa objavila ako moderátorka po boku nášho obľúbeného moderátora Martina "Pyca" Rauscha. Vtedy spolu s ním moderovala populárnu spevácku šou, ktorú pozná celé slovensko - SuperStar.

Žiaľ, u divákov vtedy veľmi populárna nebola, dokonca ju označili za najhoršiu moderátorku. Avšak dnes je už mladá, dvadsaťosem ročná modelka Jitka Nováčková niekde celkom inde. Len pred pár dňami sa totiž objavila na pražskom Fashion Weeku, kde sa predviedla v krásnych bielych šatách. Tie však boli celkom vyzývavé, ich výstrih bol až po pupok.

Vtedy si však nikto naokolo ani len nevšimol "malý" detail, ktorý už ale minimálne na sociálnych sieťach neskrýva. Zverejnila totiž fotografiu s vypuklým bruškom, na ktorej je už zjavné, že spolu s partnerom čakajú bábätko. 

Otvorte si našu galériu, kde nájdete túto fotografiu aj s popisom...