Celebrity TEHOTENSTVO! Neuveríte, kto čaká bábätko tentokrát! TOTO už rozhodne neutají...

tehotenstvo
ZDROJ: Shutterstock

Vždy po bábätku túžila, no skutočne dlho sa jej nedarilo stať sa maminkou. Konečne je to však tu, doslova na poslednú chvíľu sa ňou nakoniec stane! V 49-rokoch tak ešte tento rok privedie na svet dieťatko, ktoré očakáva spolu s manželom Štefanom Skrúcaným.

Fotografie Eriky Judínyovej s bruškom. Moderátorka je už v 6. miesiaci tehotenstva.
Zdroj: Emil Vaško

Eriku Judínyovú poznáme zo známej šoubiznisovej relácie Smotánka, ktorú moderuje už skutočne veľmi dlho. Keďže doteraz iba pracovala, neraz sa naskytla otázka, ktorú médiá a jej fanúšikovia dookola riešili. Viackrát ju spovedali, či sa spolu s manželom chystajú mať dieťa, ktoré im doteraz, žiaľ, nebolo dopriate. Erika však priznala, že až teraz je s mužom jej života, s ktorým si vedela a vie predstaviť založiť si rodinu.

Zatiaľ čo bude Erika Judínyová maminou po prvýkrát, jej manžel Štefan Skrúcaný je už trojnásobným otcom. Má dvoch synov a jednu dcéru. Dieťa s Erikou bude teda jeho štvrté dieťa, a aj keď Erika o svojom tehotenstve doteraz mlčala a dobre ho skrývala, mala by byť už v šiestom mesiaci tehotenstva! A to už, samozrejme, rozhodne neschová!

Nezabudnite si otvoriť našu galériu, kde nájdete aktuálne fotografie známej moderátorky Eriky Judínyovej, na ktorých už pekne vidieť aj črtajúce sa bruško...

#WANDASK