Toto povedal tehotnej manželke!

Dominika si užíva svojho rozkošného synčeka Jakubka. Od sledovateľov však často dostávala otázku, kedy príde na rad druhé dieťa. „Zatiaľ to ešte nie je v pláne,“ povedala pred časom Dominika pre Nový Čas. Jej manžel to však videl inak.„Manžel mi hovorí, láska, ale veľmi to neodďaľujme. Lebo potom sa ti do toho už nebude chcieť,“dodala. Nakoniec ju presvedčil a už čoskoro sa dočkajú druhého bábätka.

Cibulková Dominika na dovolenke makala.
Cibulková Dominika na dovolenke makala.
Zdroj: https://www.instagram.com/p/CeYXVe2MbLc/

Dominika počas druhého tehotenstva rozhodne nezaháľa a pravidelne sa venuje pohybu. Aj napriek pokročilému štádiu tehotenstva cvičí a cíti sa vďaka tomu oveľa lepšie.

DOMINIKU URAZIL MANŽEL FOTO TU

Dominika je známa svojimi extravagantnými outfitmi, ktoré prezentuje aj počas tehotenstva. Pri najnovšej fotke pridala naozaj zvláštnu pripomienku zo strany jej manžela."Láska prosím ťa, postav sa pred malé auto. Chcem len demonštrovať, že v tomto sa doňho určite nezmestíš," povedal Dominike jej manžel. Naznačil tým, že je "veľká". "Drzáň, ale mňa určite nerozhodí," reagovala na pripomienku Dominika. Myslíte si, že v tomto outfite je Dominika naozaj "veľká"? FOTO SI POZRITE TU

Anketa
Pristane jej tento oufit?
  • 12%
  • 88%