To, že jedna z hlavných hviezd televízie JOJ čaká prvé dieťatko, prezradila iba nedávno. Sympatická moderátorka Lucia Barmošová (40) sa tak už onedlho zaradí medzi hrdé mamičky. Dieťa čaká s policajtom Dávidom. Pred pôrodom sa však rozhodla ešte zapracovať na svojom novom dome, v ktorom býva od jari 2022.

Lucia moderuje večerné spravodajstvo už dlhé roky. Je teda neodmysliteľnou súčasťou televízie JOJ. Na svojom Instagrame zverejňuje aj súkromné fotky, a tak sledovatelia majú prehľad ako vyzerá jej bežný život mimo televízie. Viaceré zdroje PLUS 7 DNÍ potvrdili, že viacnásobná držiteľka cien popularity OTO je v požehnanom stave. „Mala by byť už v šiestom mesiaci tehotenstva,“ dozvedeli sme sa z Luciinho okolia.

Lucia čaká dievčatko s partnerom Dávidom, ktorého spoznala v obci Kvetoslavov, kde žije. Dvojica spolu randí, ako sme sa dozvedeli z jej blízkeho okolia, zhruba pol roka. Blondínka sa malej princezničky už nevie dočkať. Dokonca má bezproblémový priebeh tehotenstva a nepociťovala ani žiadne nevoľnosti. Ako nám prezradila, dievčatko má priviesť na svet v januári budúceho roka. Do odchodu na materskú jej tak zostáva už len pár týždňov.

Moderátorka sa však rozhodla, že do blížiacich sa Vianoc a januárového pôrodu si chce zveľadiť svoje bývanie v obci Kvetoslavov neďaleko Bratislavy, kde si kúpila dom na jar tohto roka. Nám sa ju podarilo zastihnúť, ako jej počas uplynulého víkendu doniesli stavebný materiál. Na pomoc jej pribehol aj kolega z televízie, blízky kamarát Janko Mečiar. Tomu asistoval aj jeho syn. FOTO NÁJDETE TU.