Celebrity Iba JEDNA z jeho deviatich žien mu vraj učarovala najviac! Ktorá? Budete v ŠOKU!

Boris Kollár
ZDROJ: Tony Štefunko

Ako o „multioteckovi“ sa o ňom hovorí už od doby, keď ešte ani nemal toľko detí. Dnes má už spolu desať detí s deviatimi ženami, a o každé z nich sa vraj príkladne stará. Najväčšmi sa však hovorilo o tom, že jedna z jeho „vyvolených“ dám by mu mohla byť aj partnerkou a porodiť mu možno i viac ako len jedno dieťa, pretože mu učarovala najviac. O koho ide?

Boris Kollár, podnikateľ a politik. Zakladatel politickej strany: SME RODINA.
Zdroj: TONY ŠTEFUNKO

Len pred piatimi rokmi Boris Kollár šokoval, keď vyšiel s pravdou von a priznal sa k tomu, že je otcom, vtedy ešte malého chlapčeka Christiana Alexandra, ktorého má spolu s Paulou Simoes. Okrem tohto chlapca má aj dcérku Natáliu s Ivanou Bamovou, Sašku so Stankou Horňákovou, Ester s Petrou Krištúfkovou, syna Simona Heliodóra s Martinou Sabbatini, dcéru Saru Zoe a syna Borisa s Andreou Heringhovou, Artura s Barborou Richterovou, dcéru Sáru s Monikou Ostrihoňovou, a napokon syna Alexandra Jána s Barborou Balúchovou.

Podľa všetkého však mala slovenskému podnikateľovi a politikovi učarovať práve ona, mladá Barbora Balúchová, ktorá si vraj veľmi dobre rozumie aj s Borisovými dcérami. Barbora Balúchová tiež na sociálnej sieti ešte minulý rok priznala, že dieťa je dar od Boha a jej rodičia sa naň veľmi tešili a milujú ho najviac na svete.

Potom však pokračovala a povedala, že s podnikateľom Borisom Kollárom nikdy pár netvorili, iba spolu chodievali na kávu. Takže to, či mu učarovala najviac práve ona alebo nie, vie zrejme iba on sám...

Otvorte si našu galériu, kde nájdete okrem iného aj fotografie Balúchovej s ich spoločným synom.

#WANDASK