Podľa verejne dostupných informácií z katastrálneho portálu získala Kristína darovacou zmluvou prízemný byt v rovnakej lokalite v roku 2020. Zdá sa, že kľúče dostala od niekoho veľmi blízkeho, trebárs od rodičov. Tí žijú v Banskej Bystrici a nehnuteľnosť mohli držať pre Kristínu a jej sestru, aby mali strechu nad hlavou, keď pôsobili v Bratislave. Vylúčený však nie je ani iný rodinný príslušník, no dosť na tom, že majiteľkou sa stala práve Maštalírová.

„Ona tam istý čas bývala, aj jej sestra, tuším ho aj prenajímali. Bol to viac-menej dievčenský byt,“ dozvedeli sme sa od susedov z bytového domu. To znamená, že ako mal Tomáš svoju bonvivánsku strechu nad hlavou v Ružinove, tak Kristína v Karlovej Vsi. A podľa našich zistení ju postihne aj rovnaký osud. Či sa Kristína skutočne zbavila svojej nehnuteľnosti, sa zatiaľ verejne nevie, katastrálny portál mlčí a Maštalírovci sú skúpi na slovo. Okolie manželov v tom má jasno: „Predala,“ tvrdia všetci rozhodne.

Maštalír Tomáš
Maštalír Tomáš
Zdroj: TV JOJ

Kristína by týmto krokom prišla k príjemnému peňažnému prilepšeniu. Na druhej strane, Maštalír sa o svoju krásnu rodinku vie postarať. Markíza ho preferuje v seriálových hitoch. Česká Nova ho otestovala v seriáli Chlap, obdobe našej Druhej šance s Jánom Koleníkom. Tržby jeho eseročky pred dvomi rokmi narástli na 227 000 eur so ziskom okolo 42 000 eur. Keď sa k nim nabalia aktuálne honoráre za Klamstvo a Dunaj či za nový seriál Tomáš a Diana, ktorý nakrútil pre JOJ-ku, sumička sa ešte viac zaokrúhli. FOTO TOMÁŠA S MANŽELKOU TU