Jedna z najúspešnejších českých topmodeliek svetových rozmerov Karolína Kurková sa len pred pár týždňami stala trojnásobnou maminou. To, ako vyzerá jej telo po nedávnom pôrode vás doslova šokuje.

Dlhonohá plavovláska obdivovaná za svoj široký úsmev a hviezdnu kariéru patrí k typom žien, ktoré bezchybne balansujú medzi vysokým pracovným nasadením, rolou matky na plný úväzok a pravidelným udržiavaním sa vo forme. Tým posledným spomínaním nás skutočne ohromila! Len 8 týždňov po pôrode vyzerá ako v čase, keď predvádzala na móle pre známu značku spodného prádla Victoria´s Secret.

V čom je jej tajomstvo?

Kľúčom k úspechu nie je len zdravá strava či dobrá genetika, ako to vo väčšine prípadov býva. Topmodelka Karolína vo svojich tridsiatich siedmych rokoch nenecháva nič na náhodu a svojmu popôrodnému telu dáva poriadne zabrať! Nabrané kilá navyše zhadzuje náročným tréningom s použitím ťažkých lán, pri ktorých si doslova vybíja zlosť. So zaťatými zubami a rýchlou frekvenciou švihov posilňuje svalstvo a spevňuje všetko to, čo je potrebné. S popisom pod fotkou „Nálada po pôrode“ je už teraz všetkým jasné, čo sa skrýva za jej dokonalým telom a plochým bruškom.

Takto sa topmodelka Kurková udržiava vo forme tesne po pôrode
Takto sa topmodelka Kurková udržiava vo forme tesne po pôrode
Zdroj: instagram/ @karolinakurkova

 

Kliknite na našu galériu a pozrite sa, ako vyzerá topomodelka Kurková tesne po pôrode!