Niektorí ľudia sa na sociálnych sieťach skutočne nevedia správať! O to horšie, keď sú si vedomí toho, aké škody a koľko bolesti dokáže písané slovo spôsobiť. Svoje o tom vie aj známa tvár nášho slovenského šoubiznisu…

Lucia Mokráňová
Zdroj: Instagram L. M.

Známa exfarmárka Lucia Mokráňová sa stala mamičkou počas pandémie, ako mnohé iné známe tváre nášho slovenského šoubiznisu. Konkrétne v máji tohto roka sa stala maminou malinkej Tali, ktorá má už teraz pol roka.

 

Prirodzene by sme preto očakávali, že si bude toto radostné obdobie užívať čo najviac, o čo sa určite aj snaží. Avšak nie je to jednoduché, pretože jej zo života robí doslova peklo jedna žena, ktorú rozhodne nemožno označiť za jej fanúšičku. Práve z toho možno pramenia nenávistné správy, ktoré mladej mamičke posiela cez sociálne siete.

„Priatelia, poznáte, prosím, túto pani? Ak áno, napíšte mi, prosím, info. Táto pani mi vypisuje urážlivé a škaredé správy. Pani nepoznám, nikdy som ju nevidela,“ prosí o informácie Lucia Mokráňová na svojom profile na socialnej sieti Instagram. „Uráža mňa, moju rodinu a hlavne Talinku - vydržím veľa, ale aby cudzia osoba nadávala na moje dieťa, tak to teda nie. Chcem na túto osobu podať trestné oznámenie,“ dodala a navyše pohrozila, že tento prípad bude riešiť aj naša polícia.

Čo je však zaujímavé, táto „kauza“ má dohru! Otvorte si našu galériu, kde nájdete, o čo ide…