Jej telo vyvoláva šialenstvo, jej pohyby paralyzujú. Beyoncé je krv a mlieko s pevne vypracovanými svalmi a oblinami na správnych miestach. Vedzte, že svoju postavu nedostala zadarmo a jej jedinečné sexi krivky sú výsledkom tvrdej driny. Poďte aj vy skúsiť makať, ako ona.

TOTO je tajomstvo, prečo má Beyoncé božské a pevné telo! Vyskúšajte jej tréning, je to zázrak!
Zdroj: billboard.com

Hop sa na bicykel
Beyoncé je pohybovo nadaná a preto sú jej tréningy veľmi pestré. Vďaka svojej všestrannosti už vyskúšala rôzne druhy cvičení a na jej tele je to vidieť. Povedali by ste o nej, že je vášnivou cyklistkou? Lepšie povedané vyznávačkou špeciálneho spinningového programu s názvom „SoulCycle".

Jeho originalita spočíva v tom, že nejde iba o tvrdý tréning na špeciálnom stacionárnom bicykli, ale akési ponorenie sa do seba, vnímanie vlastného tela a prítomného okamihu. Áno, pokojne by sme ho mohli nazvať meditáciou na bicykli. Zrejme z toho vyplýva i jeho označenie „posvätný". Nenechajte sa však zmiasť, v skutočnosti je to tvrdá makačka, na ktorej spálite množstvo kalórií. Dostal i Victoriu Beckham, Toma Cruisa, či modelky Victoria's Sectret.