Celebrity TOTO sú tie NAJlepšie celebrity Hollywoodu všetkých čias! Milujeme ich! Súhlasíte? (FOTO)

Po prvých úspechoch prišlo viacero filmov, ktoré neboli docenené a kariéra Keanu Reevesa sa otriasla. Opäť ju naštartoval hit Diablov advokát, kde hral po boku Al Pacina a Charlize Theron.
ZDROJ: Gettyimages

Krása nie je len o tom, kto má akú maskérku, ale aj o vnútornom šarme. Aj v Hollywoode, ktorý je postavený na lesku luxusu a povrchnosti sa nájdu celebrity, ktoré tento profánny svet presahujú. Vďaka tomu sa stávajú najkrajšími.

Neriešia, či majú dokonalý chrup alebo či majú účes podľa trendov. Dokonca si idú svoje aj svojimi názormi a chybičky krásy im často dodávajú neopakovateľné čaro. Veď posúďte sami.

Ed Sheeran
Ed Sheeran
Zdroj: Instagram

Tento chlapík akoby nepatril do nalešteného sveta celebritných bulvárov. Hoci jeho pesničky trhajú hitparády, on nepotrebuje trhať asfalt na Ferrari. Nemá hviezdne maniere, nemá okázalé vily, opulentné párty a zábavy v štýle superhviezd. Jeho piesne a úspech mu však umožňujú pomáhať druhým.

Podporuje charitu, ľudí bez domov a obnosené oblečenie dáva organizáciám, ktoré sa starajú o chudobných. To z neho robí hrdinu moderného sveta. Veď napríklad tak človek, čo nemá na zimné topánky tak môže chodiť aj v tých, čo obúvala megahviezda. Čo by za to dal nejeden fanúšik. Aj to z neho robí krásavca, hoci nie je práve ukážkový Playboy.