Komplikácie pred dovolenkou! Europoslankyňa Monika Beňová v týchto chvíľach balí na vytúženú dovolenku v Slovinsku. Priznáva však, že pred odchodom prišli problémy. O čo ide?!

Monika sa zdôverila s tým, že s rodinkou si idú oddýchnuť do Slovinska a posledné dni intenzívne balí kufre sebe aj dcérke. "Tak ja beriem Leočke na dovolenku zavarené morčacie kaše so zeleninkou a batatom. Včera som večer uvarila a zavarila," pochválila sa dlhoročná politička, ktorá má dcérku s mladším partnerom Ľubom.

Monika priznáva, že k baleniu jedla na dovolenku ju inšpirovala jej mama, s ktorou sa chodievali kúpať na Zlaté piesky. "Mama doma vždy navarila, zbalila hrnce, zobrala príbory a taniere (to vážne) a išlo sa. Okrem faširky, rezňov či čevapčiči aj plnenú papriku alebo rôzne prívarky. Najradšej som mala tekvicový. Na deke potom rozložila naše “stolovanie” vždy o 12.30 a museli sme von z vody, najesť sa," priznáva.

Monika zavarila dcérke na dovolenku jedlo.
Monika zavarila dcérke na dovolenku jedlo.
Zdroj: instagram

Vidno, že Monika sa nevie dovolenky dočkať. Priznáva však, že nie je všetko ružové. "Veľmi sa už na svoju prvú dovolenku s rodičmi teším, len keby ma tie nezbedné zúbky tak netrápili, snáď už sa prerežú v Slovinsku," hovorí Beňová v mene svojej dcérky.

Každá mamička vie, že prerezávanie zúbkov u detí dokáže byť poriadne nepríjemné. Snáď sa teda dovolenka vydarí a nenastanú žiadne komplikácie. Nezabudnite si otvoriť našu galériu, kde nájdete fotky šťastnej rodinky.

FOTKY RODINKY SI POZRITE V NAŠEJ GALÉRII!