Priznal, ako to bolo!

Matúš má za sebou pomerne náročné obdobie. Po tom, čo sa prevalilo, že práve on je otcom dcéry Veroniky Nízlovej sa dal dokopy s krásnou Nikolou. Rozdeliť pozornosť medzi dcéru a priateľku nebolo vôbec jednoduché. Ich vzťahu je však koniec a Matúš sa rozhodol priznať, ako to bolo!

Matúš Kolárovský, Veronika Nízlová, krstná mama Daniela Nízlová
Matúš Kolárovský, Veronika Nízlová, krstná mama Daniela Nízlová
Zdroj: Archív V. N.

,,Predtým, keď som sa rozišiel, po mojej prvej priateľke, tak som si myslel, že to bude určite to, že stretnem čo najviac dievčat, a bude to akože super. Ale teraz mám takú inú situáciu. Som rád, že konečne som s Neou. Že je to super,“ prezradil v podcaste Snami, čím naznačil, že v istých veciach mu expriateľka bránila.

FOTKY MATÚŠA S NEOU, KTORÉ KONEČNE MOHOL ZVEREJNIŤ TU

,,Nejaké veci sa nedali… a konečne som mohol za ňou ísť a nemať tlak… Dávať ju na storky a byť s tým v pohode, jédanenky,“ priznal Matúš, ktorý ešte donedávna svoju dcérku na svojom instagramovom profile vôbec nezverejňoval. ,,Som foter, v prvom rade,“uviedol a na záver poslal silný odkaz: ,,Prosím vás pekne, majte sa radi. Nič, čo sa stane vo vašej mladosti, nemusí pretrvávať do vašej starosti.“ FOTKY, KTORÉ KONEČNE MOHOL ZVEREJNIŤ TU