Ešte stále čerstvá mamina Veronika Cifrová Ostrihoňová oslávila narodeniny, a ako prvý jej, samozrejme, gratuloval jej manžel Matej „Sajfa“ Cifra. Podelila sa dokonca aj o fotografiu, na ktorej…

Veronika Cifrová Ostrihoňová
Zdroj: Jana Liška

Veronika je podľa jej sledovateľov a fanúšikov jedna z najkrajších žien. Odkedy je z nej mamina, zdá sa, že je ešte krajšia, doslova žiari. Materstvo jej skutočne veľmi pristane a malá Sárka jej určite robí veľkú radosť.

Televízna moderátorka a redaktorka len teraz oslávila svoje 32 narodeniny a hneď aj pridala fotku na svoj súkromný profil na sociálnej sieti Instagram, kde často zdieľa svoje novinky, a občas aj svoje súkromie.

Navyše pod fotku napísala pekný odkaz, ktorým zdvíha sebavedomie aj ženám, ktoré ju pravidelne sledujú: „Ten najkrajší dar k narodeninám je, že mám určite viac ako 32 dôvodov na radosť.
Čím som staršia, tým viac si uvedomujem, aké je dôležité poznať seba, svoje plusy, pracovať na mínusoch, a nezabúdať na vďačnosť. Pomalými krokmi sa na tejto ceste posúvam.
Mínusov viem sfleku vymenovať desiatky, plusy lovím, a hanbím sa ich povedať nahlas. Lebo - čo ak si to iní nemyslia? Čo ak vyzniem namyslene? Čo ak si len myslím, že nimi disponujem, no v skutočnosti to tak nie je?
Otázok je veľa, rokov na ich zodpovedanie dúfam ešte viac.
Krásne na zvyšujúcom sa veku ale je, a kedysi to tak nebolo, že krásu a jej ideály riešim čoraz menej. Nie je to o tom, že by mi bolo jedno ako vyzerám, nie je.
Cieľom však nie je ideálne číslo na váhe, či vzhľad, ale zdravie, energia, harmónia.
K tomu patrí pohyb, aj to čo do seba, k sebe, a na seba dávam. Pri jedle sa snažím o čo najväčší možný nutričný prínos, pri ľuďoch o čo najväčší možný energetický prínos, pri dekoratívnej kozmetike o to, aby to nebolo len o zakrývani…“ priznala Veronika.

Otvorte si našu galériu, kde nájdete fotografiu, pod ktorú to napísala…