Ani Veronika Cifrová Ostrihoňová nezabudla reagovať na situáciu, v ktorej sa momentálne Slovensko nachádza už od začiatku minulého roka, a s ktorou sa musí vysporiadať. Na sociálnej sieti Instagram preto vtedy zverejnila, čo si o koronavíruse (COVID-19) myslí.

Cifrovci
Zdroj: Instagram

Koronavírus sa týka nás všetkých, no stále platí, že nie je potrebné podliehať panike. Minimálne preto, aby sme sa vyhli situáciám, ktoré by nám mohli skôr uškodiť, než pomôcť.

Každý deň pribúda počet nakazených, aj počet úmrtí, a aj keď sa zdá, že je situácia bezútešná, nie je. Práve v tomto období je najmä potrebné dodržiavať všetky stanovené pravidlá, ktoré odporúčajú odborníci, aby sme dostatočne ochránili nielen seba, ale aj svojich blízkych.

Faktom však je, že sme na tom násobne horšie, ako sme boli počas minulého roka. To znamená, že pravidlá, ktoré by sme mali dodržiavať a skutočne sa vyhýbať kontaktom s inými osobami, jednoducho nedodržiavame. Počet infikovaných neustále narastá, dnes máme opäť rekordný počet úmrtí...

Stav, v ktorom sa momentálne Slovensko nachádza, reflektujú aj známe osobnosti na svojich sociálnych sieťach, kde majú najväčší dosah na svojich fanúšikov i neprajníkov. Podstatné však je, že sa informácie dostávajú ku všetkým ľuďom, čo je v týchto dňoch mimoriadne dôležité.

Tento svoj vplyv „využíva“ aj moderátorka Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá na svoj Instagram napísala zopár dôležitých viet. Aké konkrétne?

Dozviete sa v našej galérii...

Spísali sme pre vás aj zopár bodov, ako sa chrániť pred koronavírusom, tak si ich nezabudnite pripomenúť. Nájdete ich v nasledujúcom článku: