„Victor sa potom v júli úplne otočil a len jej zavolal, že sa ešte necíti na takú zodpovednosť a nechce byť otcom. Daniela z toho bola zdrvená, nechápala, čo sa stalo, lebo nič tomu nenasvedčovalo,“ dodal zdroj pre Nový Čas. Danielu to pochopiteľne veľmi zasiahlo a malo to fatálne následky aj na ich budúce dieťatko. Daniela si prechádzala rizikovým tehotenstvom a táto informácia ju zasiahla natoľko, že o bábätko prišla. FOTO ZRONENEJ DANIELY PO STRATE DIEŤATKA TU!

"Ďakujem vám za povzbudivé správy, aj za vaše príbehy, ktoré ma dojali k slzám. Žiaľ, aj takéto veci sa dejú v živote a musíme ísť ďalej, aj keď je to teraz ťažké," napísala po strate dieťatka Daniela a pridala fotku horiacej sviečky v dlaniach.

Daniele je v týchto ťažkých časoch veľkou oporou jej rodina a dcérka Linda. Victor po rozchode na svojom Instagrame zverejňuje šťastné a usmiate fotky, akoby sa nič nestalo. Najnovšie zverejnil záber, na ktorom sa usmieva od ucha k uchu. "Konečne s mojou sis,", napísal Victor k FOTO, KTORÚ NÁJDETE TU!