Kultúra si vďaka pandémii prešla náročným obdobím. Pani prezidentka si toho bola naplno vedomá, a tak sa rozhodla prísť podporiť slovenskú tvorbu. Pozrite sa na jej outfit!

Film Známi Neznámi má skutočne hviezdne obsadenie. Zahrali si v ňom Táňa Pauhofová, Tomáš Maštalír, Petra Polnišová ale aj herecké hviezdy zo susedných Čiech ako Klára Issová, Martin Hoffman alebo Tomáš Měcháček. Na premiéru prišla aj prezidentka Zuzana Čaputová po boku svojho partnera Juraja Rizmana.

Ako outfit večera zvolila výrazné červené šaty, ležérne vlny vo vlasoch, kabelku v nude odtieni a ako inak decentný mejkap. Vyzerala elegantne a štýlovo. Jej partner Juraj Rizman stavil na ležerný outfit, v ktorom spojil čierne sako, bielu košeľu a džínsy. Jednoducho klasika, ktorou sa nikdy nič nepokazí. Pokojnú dovolenku na horách, z ktorej pár záberov dvojica zverejnila aj na sociálnych sieťach, tak vymenila za rušný večer v hlavnom meste.

Hlava štátu zapózovala aj s producentkou filmu Wandou Adamík Hrycovou. Čaputová zvolila na premiéru sýto červené šaty, v ktorých doslova žiarila.

VIAC FOTIEK TU

Zuzana Čaputová a Wanda Adamík Hrycová.
Zuzana Čaputová a Wanda Adamík Hrycová.
Zdroj: J. M.