Ten sa vyfarbil! Pozrite, čo sa prevalilo o Bagárovej expartnerovi Machovi, z jeho nových fotiek vás zamrazí. Tušila to o ňom Monika?

Monika a Makhmud oznámili koncom minulého roka rozchod. Monika to brala ťažko, a tak sa rozhodla stiahnuť sa zo sociálnych sietí. Potom však prišla správa, že si opäť dali šancu a svoj vzťah opäť obnovili najmä kvôli dcérke Ruminke, ktorá potrebuje oboch rodičov. Ani druhý pokus im však nevyšiel a Monika prezradila, že je to definitívny koniec vzťahu. Makhmud žil v Čechách dlhých 12 rokov. Teraz mu však zrušili víza.  Špekulovalo sa aj o tom, že Makhmud je napojený na albánsku mafiu, ale zdá sa, že je to ešte horšie...

Skutočný dôvod rozchodu Macha a Moniky? Z tých FOTO mrazí!

Mach sa netají tým, že ma blízko z uzbeckému prezidentovi, ktorý je však kontroverznou politickou postavou. Snažil sa obmedziť autonómiu časti Uzbekistanu a navyše obdivuje Putina a má dobré vzťahy s Ruskom, čo v čase agresie na Ukrajine môže byť v Česku považované za problém. „Uzbekistan môže byť braný ako proruský,“ myslí si Machov bývalý trenér Petr Kníže.  „Mach tam je až športovo-politicky aktívny. Tam to funguje tak, že skupina ľudí okolo prezidenta disponuje všetkým a on s tými ľuďmi spolupracuje. To mu v Česku neprospieva,“vysvetlil Petr Kníže pre iDNES.cz.  Preto je zrejme v česku nežiaduci a viedlo to k tomu, že mu odmietli udeliť víza. A teraz sa Mach rozhodol pre zásadný krok, pozrite, akými fotkami sa pochválil, z toho mrazí.

Zdroj: plus7dni.sk