Celebrity Tak TOTO by ste nečakali! Vládne medzi nimi VOJNA: Meghan Markle a Kate Middleton sa nenávidia?

Meghan a Kate
ZDROJ: Gettyimages

Vzťah medzi Meghan a Kate je dlhodobo veľmi ostro sledovaný. Fanúšikovia týchto dvoch dám dávajú pozor na každý ich pohyb. Nie sú však sami, ich správanie rozoberajú i odborníci, ktorí sa špecializujú obzvlášť na reč tela. Títo odborníci sa veľakrát nezávisle od seba zhodli na tom, že Meghan v mnohom vzhliada ku Kate, a priam od nej obkukáva aj jej správanie. Nemožno sa jej diviť, veď Kate je priam dokonalá a kráľovskú etiketu zvláda bravúrne a s prehľadom. Avšak, aký je ich skutočný vzťah? Sú priateľky alebo skôr sokyne?

 
Meghan Markleová podľa všetkého nikdy neplánovala zostať natrvalo v Spojenom kráľovstve.
Zdroj: Gettyimages

O vzťahu medzi Meghan a Kate sa neustále vedú dlhé debaty, a to nielen vo Veľkej Británii. Ich fanúšikovia a sledovatelia tvoria dva tábory. Jedni tvrdia, že sa majú rady a sú kamarátky, druhí zase, že sa neznášajú a nemôžu sa vystáť. Tak ako to je? Veď viaceré snímky ukazujú, že spolu trávia voľné chvíle a smejú sa od ucha k uchu. Či je to celé iba hra? V galérii nájdete odpoveď...

Ak sa aj Kate Middleton s Meghan Markle nemajú radi, teraz spolu budú tráviť ešte menej času, takže na prehĺbenie tejto "nenávisti" ani nebudú mať priestor. Odkedy sa Meghan, Harry a malý Archie presťahovali a vzdali svojich kráľovských postavení, nie je veľa príležitostí na stretnutia s bratom Williamom či jeho manželkou Kate. A možno práve týmto sa ich vzťah aspoň trochu zmení. K lepšiemu či k horšiemu. Ako to teda je medzi Meghan a Kate?

#WANDASK