Takto vyzerá jeho syn!

Karel Gott je legendou českej hudobnej scény. Pred vyše tromi rokmi však svet obletela velmi smutná správa. Maestro Karel Gott podľahol zákernej chorobe vo veku 80 rokov v októbri 2019. Vdova po maestrovi pravidelne pridáva príspevky na instagrame jej manžela, aby naňho jeho fanúšikovia nezabudli.

Karel s Ivanou počas svadobného dňa
Karel s Ivanou počas svadobného dňa
Zdroj: Profimedia

Ako píše emma.sk, bolo to poriadne prekvapenie, keď sa informácia o tom, že božský Kája mal syna, dostala na verejnosť. „Myslím si, že by verejnosť mala vedieť, že môj otec Karel Gott mal vytúženého syna. A to so ženou, ktorá bola jeho celoživotnou múzou a teraz sa so svojím synom rozhodla odísť žiť na Kanárske ostrovy, kde sú mimo dohľadu verejnosti,”prezradila Dominika pre portál topky.sk. Podľa nej, mamou údajného syna Karla Gotta má byť niekdajšia láska Alice Kovácsová.

FOTO ÚDAJNÉHO SYNA KARLA GOTTA TU

No a práve ona zverejnila spoločný záber so synčekom na Instagrame. Najstaršia dcéra Dominika, ktorá sa po otcovej smrti snažila napadnúť jeho závet, bola z dedičského konania vyškrtnutá, keďže ešte počas Gottovho života po dohode prijala 6 miliónov korún. Zaujíma Vás, ako vyzerá jeho údajný syn? Pozrite na tú podobu! FOTO SYNA SI POZRITE TU