Celebrity WOW! Ivana Gáborík aj Erika Judínyová porodili: Neuveríte, TAKTO sa volajú ich poklady! (FOTO)

pôrod
ZDROJ: Instagram.com

Dočkali sa vytúženého dieťatka! Manželia Gáboríkovci, no aj Erika Judínyová a Števo Skrúcaný, momentálne prežívajú najkrajšie chvíle svojho života...

Pre bábätko už krásna brunetka zadovážila zopár vecí, ale nechce to preháňať.
Zdroj: Picasa

Slovenský hokejista Marián Gáborík a jeho manželka Ivana Gáboríková sa tešia z príchodu svojho očakávaného bábätka. V lete v roku 2017 sa krásny pár nakoniec rozhodol vstúpiť do manželstva, čo bola prvá veľká zmena v ich živote. Teraz však prišla ďalšia, rovnako veľká a radostná zmena.

Manželia Gáboríkovci si ale svoje súkromie posledné mesiace dosť strážili a odmietali verejnosti priznať, či bude ich dieťatko chlapček alebo dievčatko. Nechceli prezradiť tým pádom ani meno, ktoré mali vybraté, a tak sme do poslednej chvíle čakali na tieto dve informácie.

Tehotenstvo tiež oznámili až počas Vianoc, keď zverejnili fotografiu na sociálnej sieti Instagram, z ktorej bolo zjavné, že je Ivana tehotná. Ich dcérka sa narodila podľa informácií z utorka na stredu a od svojich rodičov dostala netradičné meno, ktoré mladá generácia pozná zo svetoznámeho romantického filmu!

O aké meno ide? Otvorte si našu galériu, kde sa dozviete odpoveď!

tehotenstvo
Zdroj: Shutterstock

Rovnako tak sa tešia z príchodu svojho dieťatka (taktiež dcérky, ako aj Gáboríkovci) moderátorka Erika Judínyová a Štefan Skrúcaný! Podľa informácií, ktoré priniesol Nový Čas, rodila Erika cisárskym rezom. Erika sa tak stala maminkou po prvákrát, Štefan Skrúcaný má však z predošlého manželstva ešte dve deti. 

Ako sa teda volá aj ich dcérka? Odpoveď sa dozviete taktiež v našej galérii... 

Obom rodinkám želáme veľa zdravia a čerstvým maminkám síl!

#WANDASK