Zuzana Plačková už minulý rok ohúrila nádhernou vianočnou výzdobou, keď to u nich doma vyzeralo ako v pravom americkom filme. A keďže toto najkrajšie obdobie v roku vždy prejde bleskovo rýchlo, rozhodla sa, že vianočnú atmosféru bude nasávať už odteraz.

Zuzana Plačková sa pred mesiacom stala mamou syna Diona. Počas tehotenstva pribrala vyše 30 kíl, no čoskoro po nich nebude ani stopy. Za prvé dva týždne totiž zhodila až 17 kilogramov! Zuzana neskrýva dojatie zo synčeka:,,Nechápem, že ja som porodila tak nádherné dieťa. Čakala som hocičo, ale že bude tak dokonalý, to naozaj nie,“ napísala len pár dní po pôrode.

Zuzana si k sebe domov povolala firmu a všetko nechala na nich. A výsledok opäť stojí za to! V ich obývačke to vyzerá ako u Santu na Severnom póle. Na vianočnom stromčeku dokonca visia gule s menom jej synčeka Dionka. ,,Takže u nás doma sú už Vianoce, ešte mi chýbajú adventné vence a nejaké detaily, drobnosti, ale čo sa týka tej hlavnej výzdoby - stromčeka, výzdoby vonku, výzdoby párty domčeka, tak už máme. Je to nádherné! Vždy som chcela stromček, kde budú plyšáky. A to som ani dieťa nemala. A teraz akoby mi vyčítali myšlienky. Takže takto to vyzerá u nás v obývačke, Dionkov stromček. Hotová som z toho," teší sa Zuzana Plačková. FOTO NÁJDETE TU