Chcete, aby šalel? Stavte na voňavé afrodiziakum

Chcete, aby šalel? Stavte na voňavé afrodiziakum
Výborným doplnkom, ktorý dokáže z každej ženy spraviť bohyňu je vôňa jej parfému. Musíte si vedieť správne vybrať a záujem mužov na seba nenechá dlho čakať. Využite tento zvodný trik, ponúkame vám na výber 7 jedinečných vôní, ktorým len ťažko odolá.

La Perouse

Aróma čerstvých kvetov v kombinácii s drevom znie lákavo. A keby ste vedeli, ako krásne vonia. La Perouse od Gillyho Hicksa je jemná vôňa, na ktorú si ľahko zvyknete a ovládne všetky vaše zmysly.

Weekend for women

Aromatická, sladká a pohodová. Presne taká by ste chcela byť, však? Stačí siahnuť po parféme Weekend for women od Burberryho a splníte si želanie. Trochu trávy, broskyňových kvetov či modrého hyacintu urobí divy aj s mužskou pozornosťou, môžete sa spoľahnúť.

Gucci

Ideálna vôňa pre pokojné i divokejšie noci je jednoznačne Gucci. Má v sebe všetko od kože, pomaranča až po biele kvety. Poznáte vlastne zlý parfém od Gucciho? Muži kvôli nemu strácajú koncentráciu.

Boudoir

Svet anglických ruží s miernym nádychom tabaku. Táto kombinácia podnieti každého okoloidúceho, aby sa za vami otočil. Vyslovene ženská vôňa Boudoir od Vivienne Westwood je ako stvorená pre elegantné ženy, ktoré dokážu vyzdvihnúť svoj pôvab.

Kašlite na kamošku: Objavte svoj vlastný štýl

Hypnotic Poison

Ak chcete, aby vás muži skúmali a boli ste pre nich nekončiacou záhadou, parfém Hypnotic Poison od Diora je pre vás ten pravý. Trochu škorice, jasmínu, vanilky a štipka ostrého korenia ho beznádejne zhypnotizuje.

Black Orchid

Už názov napovedá, že orchidea sa nenechala zahanbiť a skombinovala svoje kvality s manadrínom aj citrusom. Jej zmyselnosť je očarujúca a trvá tak dlho, ako si len budete priať. Black Orchid od Toma Forda je proste jedinečný.

Miss Dior Cherie

Vo výbere nemôže chýbať ani dievčenská nevinnosť a čistota. Miss Dior Cherie v tejto súvislosti určite vedie, pričom v sebe skrýva vábivé egyptské tóny jasmínu s trochou mandarínu. Nech vám vonia!

V našej galérii nájdete ďalšie tipy na parfémy, ktoré muži milujú... Hlavne na vás, tak si nejaký z nich vyberte a očarte svoj objekt túžby.

Autor: Lucia


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa

Galéria

Chcete, aby šalel? Stavte na voňavé afrodiziakumChcete, aby šalel? Stavte na voňavé afrodiziakumChcete, aby šalel? Stavte na voňavé afrodiziakum+15Chcete, aby šalel? Stavte na voňavé afrodiziakum
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac