Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, ak prestanete robiť túto jednu vec

Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, ak prestanete robiť túto jednu vec
Švédska Instagram influencerka o tom vie svoje. Trikrát do týždňa si s priateľmi vyrazila von, pričom pila toľko, že ani nemala poňatia o množstve. Medzi jej najobľúbenejšie nápoje patrilo pivo a jablčný alkoholový mušt. Už len tá kombinácia znie z hľadiska kalórií totálne hrozivo. Jelly musela zmeniť svoj životný štýl a zmeny boli priam dramatické. Prehliadnuť si ich môžete v našej galérii pod článkom...

Totálne šokujúce: Z choroby sa zotavila vďaka cvičeniu

Príjem alkoholu obmedzila na jeden či dva poháre vína, alebo šampanského každý druhý týždeň. Keď sa pozriete na jej fotku pred a po zmene, je to priam neuveriteľné. Niet divu, že za ukážku svojej premeny si vyslúžila až 13 500 like-ov v priebehu niekoľkých dní. Svoj sedavý spôsob života a konzumáciu spracovaných potravín, vrátane hranoliek, čipsov, sódy či mäsa, naloženého v omáčkach s vysokým obsahom tuku, vymenila za pravidelné cvičenie. Namiesto troch veľkých jedál denne, konzumuje päť až šesť menších, ktoré sa skladajú zo zeleniny, zdravých tukov a proteínu. V priebehu štyroch mesiacov tak zhodila 13 kilogramov. A samozrejme, pije oveľa viac vody!

Naozaj ovocie pomáha chudnúť? Názor odborníkov hovorí za všetko

Jelly si uvedomila, že je čas na zmenu, keď samu seba uvidela na fotke v plavkách. O neprimeranej nadváhe sa zmienila aj babička, ktorá ju od detstva napchávala sladkosťami. Jej láskou sa stalo fitness, ktoré si maximálne užíva a spravila si z neho svoju záľubu. Skončili časy, kedy samu seba nenávidela. S pitím alkoholu úplne neprestala, ale našla mieru, ktorá vyhovuje aj jej telu a postave. Nevyhýba sa ani klasickému športovaniu, ako sú túry alebo cestovanie. Inšpirujte sa Jelly a vyzerajte aspoň tak dobre ako ona!

Schudla viac ako 30 kíl: Neuveríte, ale... jedla oveľa viac

Nezabudnite si otvoriť aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero fotiek Jelly, ktorá sa rozhodla zmeniť svoj život a zmenila aj svoj výzor!

Maroš Kramár verejne strápnil manželku Natašu: Takéto slová by z úst manžela nechcela počuť žiadna žena

Autor: Simi
Zdroj foto: Instagram.com/jellydevote


SUPER TEST! Ako vás vníma vaše okolie? Odpoveď vás určite prekvapí!
Otestuj sa

Galéria

Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, ak prestanete robiť túto jednu vec Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, ak prestanete robiť túto jednu vec Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, ak prestanete robiť túto jednu vec +14Chcete mať krajšiu postavu? Úplne stačí, ak prestanete robiť túto jednu vec
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac