Chcete rýchly orgazmus? 3 ideálne sex polohy, ktoré by ste mali vyskúšať

Chcete rýchly orgazmus? 3 ideálne sex polohy, ktoré by ste mali vyskúšať
Nedarí sa vám s vaším drahým dosiahnuť orgazmus? Možno len skúšate nesprávne polohy, pri ktorých nie sú stimulované tie správne body. Poradíme vám, ako postupovať, aby ste sa dostali presne tam, kam chcete, a teda na vrchol.

Spermie neslúžia len na počatie: Znižujú aj riziko...

Magická misionárska poloha
Ako pomôcku budete potrebovať vankúš. Ľahnete si tak, aby ste na ňom mali zadoček a nohy vyložíte na ramená svojmu drahému. Dokonale do vás vnikne a jeho nárazy dopadnú akurát na váš G-bod, ktorého stimuláciou pocítite orgazmus v priebehu niekoľkých minút. Ďalšou alternatívou je položiť mu obe nohy len na jedno rameno.

Nahraďte relax sexom! 5 dôvodov, prečo si ho užívať poobede

Na psíka
Táto poloha patrí medzi najobľúbenejšie medzi mužmi i ženami. Vy ju však s našou pomocou môžete posunúť na vyšší level a dosiahnete dokonca dvojnásobný orgazmus. Ľahnite si na brucho a pod panvu si dajte vankúš, vďaka čomu sa dostanete do uhla, v ktorom bude váš G-spot dokonale stimulovaný. Ideálne bude, ak vám bude váš chlap pri tom držať ruky tesne pri tele.

Znásilnenie orálnym sexom? Neuveríte, ale fakt sa to stalo...

Drsná kovbojka
Túto polohu majú ženy úplne najradšej, pretože si dokážu sami nájsť na chlapovi miesto, ktoré ich najlepšie stimuluje. Určite však nezostávajte len pri pohybe hore a dole. Vybláznite sa na ňom krúživými pohybmi a presaďte si, aby to bolo čo najdlhšie. Nenechajte sa len tak zastaviť!

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac