Chcete skúsiť sex so ženou? 7 pravidiel, ktoré sa oplatí dodržať

Chcete skúsiť sex so ženou? 7 pravidiel, ktoré sa oplatí dodržať
Mať vzťah len s mužmi, pretože sa to tak má a vy to pritom cítite úplne inak, nie je správne. Samozrejme, že na sex či vzťah so ženou nie je až tak veľa príležitostí a strach z odmietnutia nám bráni urobiť prvý krok. Keď však, ako žena, naberiete odvahu na milovanie s rovnakým pohlavím, nezabúdajte na 8 základných pravidiel...

Vytrénujte sa v masturbácii
Na to, aby ste dokázali uspokojiť inú ženu, sa najprv musíte naučiť dotýkať samej seba a zistiť, čo vám robí dobre. Pokiaľ dokážete dosiahnuť orgazmus sama, zaručene sa vám podarí dostať na vrchol aj inú osobu.

Umývate sa po sexe "tam dole"? Mali by ste...

Neklamte!
Nikdy sa nesnažte pôsobiť skúsenejšie ako ste. Otvorene sa priznajte, že vaše skúsenosti sú nulové a ešte sa máte, čo učiť. Nemá zmysel klamať, len by ste sa dostali do nepríjemnej situácie.

Dôverujte si
Keďže viete, čo máte rada vy, ako žena, budete to vedieť aplikovať aj na druhej osobe. Hlavne o sebe nepochybujte a zbavte sa strachu. Mali by ste sa porozprávať a navzájom si povedať, čo máte rady a aké sú vaše predstavy.

Ako zistiť, či vás miláčik podvádza? Všímajte si, či...

Nikam sa neponáhľajte
Ak sa na to necítite pripravená, nerobte to a nechoďte do toho. Prípadne, začnite iba dotykmi a jemnými bozkami. Vychutnávajte si prítomnosť druhej osoby, udržiavajte sa v napätí a k vyvrcholeniu sa zbytočne neponáhľajte.

Dajte jej najavo rozkoš
Rovnako ako pri milovaní s mužom, aj žena potrebuje vedieť, že sa vám to s ňou páči a že vás vzrušuje. Jemné povzdychy alebo vzrušené šeptanie dokáže navodiť tú správnu atmosféru. A nezabúdajte, že ak na vás pôjde príliš rýchlo, povedzte to.

Nahraďte relax sexom: 5 dôvodov, prečo si užívať poobede

Oral si užívajte
Nemusíte sa jej okamžite vrhnúť do rozkroku. Najprv si ju prehliadnite, prstami podráždite a pobozkajte až keď budete pripravená. Nenúťte sa do niečoho, čo vám je nepríjemné. Vždy myslite na to, že viete, čo máte na sebe rada a podľa toho predpokladajte, čo by mohla mať rada aj vaša partnerka.

Najprv zahrejte
Nepúšťajte sa do dráždenia klitorisu predtým, ako partnerku v rozkroku zahrejete celou dlaňou a jemným stláčaním rozprúdite krv. Prečítajte si aj o ďalších trikoch v knižke Girl Sex 101.

Autor: Simi
Zdroj foto: Shutterstock


Super TEST! Viete, čím budete v ďalšom živote?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac