Chcú muži len orgazmus? Omyl!

Chcú muži len orgazmus? Omyl!

Ak by to totiž bola pravda, zrejme by sme si neužili žiadne vášnivé chvíľky v posteli! Orgazmus síce poteší každého muža, ale ako mnohí vravia, samotná cesta k nemu môže byť riadne vzrušujúca!

Túžba
Muži chcú mať ten pocit, že partnerka po nich túži. Chcú byť chcení, ospevovaní a mať svoje čestné miesto v ich živote. Nemali by sme ich teda redukovať len na bytosti túžiace po sexuálnom uspokojení.

Láska
Možno to znie ako klišé, ale aj muži majú svoje city. A láska s nimi dokáže ozaj divy! Samozrejme, mnohí sa v rámci sexu zaobídu aj bez lásky, no s ňou je ten akt predsa len krajší alebo viac intímnejší. Vtedy si muži akoby dávajú viac záležať na tom, aby zažili poriadnu romantiku, všetko prebehlo v poriadku a sexuálna spokojnosť vládla na oboch stranách.

Predohra
Pokiaľ by išlo mužom len o dosiahnutie orgazmu, sex medzi ľuďmi by bol zrejme nezáživným pohupovaním sa hore a dole, podobne ako u zvierat. No našťastie chcú muži aj niečo iné, akúsi pridanú hodnotu podľa vlastného gusta, inak by ich to veľmi rýchlo omrzelo. A keďže na každého platí niečo iné, niekomu imponuje samotná vôňa ženy, jej správanie sa, sexuálne vyžarovanie, nápaditosť a zvádzanie, ako aj láskanie sa s partnerkou v rámci predohry.

Blaho partnerky
Veru, pre mnohých mužov je naše blaho na prvom mieste. Niekedy ani ich orgazmus nie je natoľko dôležitý ako to, že dokážu spraviť dobre nám. A napokon, ten slastný pohľad, ako sa ich nevieme nabažiť, stojí za to! Tešia sa aj z toho, že to s nami vedia a dokážu nás dostať do varu, keď sa im zachce a tajne dúfajú, že to nikto iný nedokáže lepšie a ani nedostane tú šancu dokázať to, pretože sme s jeho starostlivosťou maximálne spokojné.

Nové zážitky
Kto by ich nechcel? Mužov zvykne lákať niečo nové, no netreba to hneď aplikovať na ženu. V každom prípade sa snažia ozvláštňovať sex novými technikami, polohami či novými miestami. A do istej miery očakávajú rovnakú angažovanosť aj od svoje partnerky. Ak sa zladia vo svojich predstavách, ich spoločné zážitky budú o to viac pikantnejšie a aj orgazmus bude o niečo intenzívnejší.

Autor: Dada 


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac