Chlap a žena môžu byť len kamoši: 16 celebrity párov, ktoré to jasne dokazujú

Chlap a žena môžu byť len kamoši: 16 celebrity párov, ktoré to jasne dokazujú
Niekedy o tom pochybujeme, no existujú viaceré páriky, ktorých vzťahy svedčia o tom, že vzťah medzi ženou a mužom nemusí byť len o partnerstve, ale tiež o skvelom priateľstve. V našej galérii pod článkom ich nájdete komplet všetkých, prípadne sa nimi môžete inšpirovať aj vo vašom živote, čo poviete?

Československí fešáci, u ktorých nemáme šancu: Priznali sa k opačnej orientácii

Demi Lovato a Nick Jonas Speváčka kedysi randila s jeho starším bratom Joe-om, no fanúšikovia sú presvedčení, že jej pieseň „Ruin The Friendship" (Zničiť priateľstvo) je celá o Nickovi. Všetci by sme túto dvojicu chceli vidieť v zaľúbenom objatí, ale zdá, že oni to tak necítia a tvrdia, že medzi nimi je rovnaký vzťah ako medzi bratom a sestrou. Je to vzácne, tak veríme, že im to vydrží ešte veľmi dlho!

Tak TOTO ste netušili: 25 nezabudnuteľných postáv, ktoré mali stvárniť iní herci

Otvorte si aj našu galériu pod článkom, kde nájdete viacero celebritných párikov, ktoré by sa k sebe hodili ako partneri, ale nič také sa diať nebude. Ich vzťah je čisto kamarátsky.

Autor: Simi
Zdroj foto: Gettyimages


OTESTUJTE SA! Aké zviera sa skrýva vo vašej duši?
Otestuj sa

Galéria

Chlap a žena môžu byť len kamoši: 16 celebrity párov, ktoré to jasne dokazujúChlap a žena môžu byť len kamoši: 16 celebrity párov, ktoré to jasne dokazujúChlap a žena môžu byť len kamoši: 16 celebrity párov, ktoré to jasne dokazujú+17Chlap a žena môžu byť len kamoši: 16 celebrity párov, ktoré to jasne dokazujú
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac