Chystáme sa na Silvester: 22 outfitov, z ktorých si vyberie každá

Chystáme sa na Silvester: 22 outfitov, z ktorých si vyberie každá
Za dverami je deň, kedy budeme oslavovať odchod starého a príchod nového roka. Silvestrovské oslavy sa už tradične nesú v o čosi viac elegantnom duchu, než je domáca papučová kultúra a pokiaľ sa chystáte na nejaký večierok, treba byť pripravená. Nechali sme si poradiť portálom Módnetipy.sk, v čom možno na privítať toľko očakávanú slávnostnú polnoc.

Šaty a lodičky

Absolútnou klasikou, ktorá nesklame, sú šaty v kombinácii s lodičkami. Táto dvojka sa nosí, ako je rok dlhý a je top možnosťou na akýkoľvek večierok. Samozrejme, aj na ten koncoročný.

„Zimné" šaty

Keďže tu máme zimné obdobie, možno to aj v prípade módy poňať trošku „babušivejšie". Stále môžete ostať v šatách, no nech majú dlhý rukáv a napríklad aj rolák. Ten je aktuálnou hitovkou, čo sa obliekania týka.

Svetrík a nohavice

Oficiálnejšie večierky možno absolvovať aj v klasických večerných nohaviciach, svetríku a lodičkách. Ide o univerzálnu kombináciu, no vyšperkovať ju môžete napríklad strihom nohavíc. Okrem skinny letia aj tie širšie a v elegantnej podobe sú hitom.

Kožené nohavice

Ako sme už povedali, s nohavicami nič nepokazíte, no na džínsy zabudnite. Skúste napríklad materiál podobný koži, ktorý vyzerá veľmi dobre matný aj lesklý a v správnej kombinácii z vás okamžite spraví dračicu.

Šortky aj v zime

Pre dámy, ktoré chcú na Silvestra zažiariť, tu máme tip so šortkami. V zime sa na ne odváži málokto, no ponúkajú dostatok možností, ako ich vynosiť. Samozrejmosťou sú pančušky, vrch s dlhým rukávom a tlmenejšie farby.

V galérii pod článkom môžete vidieť ďalšie tipy, z ktorých si možno vybrať. Stránka Módnetipy.sk ponúka nápady na každú módnu príležitosť a navyše aj s obchodmi a cenami, za aké možno vybrané oblečenie zohnať.

Red


Otestujte sa! Ktorá vlastnosť vás robí výnimočným?
Otestuj sa

Galéria

Chystáme sa na Silvester: 22 outfitov, z ktorých si vyberie každáChystáme sa na Silvester: 22 outfitov, z ktorých si vyberie každáChystáme sa na Silvester: 22 outfitov, z ktorých si vyberie každá+19Chystáme sa na Silvester: 22 outfitov, z ktorých si vyberie každá
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac