Cítila, ako sa v miestnosti rozsvietilo. Prešlo asi päť minút, azda aj viac, kým sa priblížil k posteli... (Ukážka z knihy Siréna)

Cítila, ako sa v miestnosti rozsvietilo. Prešlo asi päť minút, azda aj viac, kým sa priblížil k posteli... (Ukážka z knihy Siréna)
Čakala.
Kým čakala, kedy príde, začala pomaly a zhlboka dýchať, ako ju učil už dávno. Vťahovala vzduch nosom, odtiaľ do brucha a potom ho vydychovala ústami. Dýchanie ju až tak neupokojovalo, hoci aspoň potláčalo jej nervozitu. Hypnotické dýchanie ju ukolísavalo a pomáhalo jej odísť do akéhosi utajeného priestoru, na bezpečné miesto, kde bola jej myseľ, kým telo zostávalo niekde inde, aby ho mučil. Existoval aj tretí dôvod dýchania, o ktorom jej nikdy nepovedal, ale vedela, že je skutočný - prikázal jej to robiť. Dokonca aj vzduch, ktorý jej vchádzal do pľúc, jej pripadal ako povel.

Také jednoduché! TOTO je tajomstvo lepšieho a intenzívnejšieho sexu!

Vydýchla, keď počula, ako sa dvere potichu otvorili. Nastražila uši a snažila sa začuť všetko, čo robil. Neprehovoril. V takých chvíľach rozprával len zriedka. Počúvala a s úľavou si uvedomila, že sa ozýva iba šuchot krokov. Niekedy neprišiel sám. Počula, ako škrtol zápalkou a zapálil sviečky. Cítila, ako sa v miestnosti rozsvietilo.

Prešlo asi päť minút, azda aj viac, kým sa priblížil k posteli. Telom jej prebehla triaška, keď jej položil končeky prstov na kríže. Príjemný pocit z jeho dotyku bol taký intenzívny, akoby jej niečo preniklo do chrbta a odtiaľ až do brucha. Vzdychla, keď jej pobozkal nahé plece. Stuhla, lebo jej na krk založil obojok.

Obojok počas ich súkromných stretnutí používal len zriedka. Vtedy ju chcel často ponížiť a vodil ju po klube. V intímnych okamihoch jej jednoducho strčil dva prsty pod obojok a ťahal ju ako psa tam, kde ju chcel mať. Obojok sa jej stiahol okolo krku pri každom potiahnutí. Ťahal a ona opatrne vstala z postele a šla za ním. Vždy býval opatrný, ak mala na očiach pásku, nikdy jej nedovolil zakopnúť ani inak sa poraniť. Ubližovať jej bolo výlučne jeho privilégium.

Potiahol ju dopredu, až za plecom pocítila stĺp postele. Chytil jej ruky za chrbtom a zviazal jej ich. Oprela sa celou váhou tela o drevo, kým on jej na obe zápästia uväzoval kožené náramky. Zdvihol jej ruky nad hlavu a uviazal ich o stĺp.

Stuhla, keď na tvári pocítila jeho ruky. Nerobil nimi nič, len ich priložil a potom presunul na jej hlavu. Pomaly jej prešiel po šiji a pleciach, nahor po ramenách a potom zasa nadol. Objal ju a prešiel jej nimi po prsiach a bruchu, cez boky až dozadu na kríže. Jednu ruku jej strčil medzi nohy, druhou jej zovrel bok a zadok, napokon prešiel nadol a nahor po jednej nohe a to isté zopakoval na druhej. Nakoniec jej ohmatal hornú časť chodidiel a zľahka sa dotkol citlivých podošiev. Snažila sa neusmiať, kým sa tak jemne dotýkal rôznych častí jej tela. Ak prešli viac ako tri dni, čo ju nemal, opakoval tento rituál, akoby si značkoval svoje teritórium. Tým bolo jej telo. Hovorili to jeho ruky. Každý kúsok jej tela. Cítila, ako od nej odstúpil. Znova začala pomaly dýchať. Medzi lopatkami pocítila jeho prvý úder a cúvla, ale nevykríkla. Druhý bol silnejší, tentoraz cúvla. Pri desiatom mala chrbát ako v ohni. Po dvadsiatom prestala rátať.

Za šatkou plynul čas tak ako zvyčajne. Päť minút bičovania jej pripadalo ako hodina. Jedna noc v jeho náručí však uplynula v priebehu pár minút. Za hodinové bičovanie mala byť vďačná. Zdalo sa, že bude trvať večne. Ani večnosť v pekle pre ňu nebola neznesiteľná, ak bol pri nej.

(Ukážka z knihy od Tiffany Reiszovej - Siréna)

Zdroj foto + text: Vydavateľstvo Zelený kocúr


SUPER TEST! S ktorým znamením zverokruhu si v posteli rozumiem najlepšie?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac