Čo muži očakávajú v posteli?

Čo muži očakávajú v posteli?

Stáva sa vám, že niekedy neviete odhadnúť, čo by si váš miláčik v posteli prial? Uhádnuť, čo si muži želajú nie je vždy jednoduché, a preto je najlepšie opýtať sa ich rovno. K akým tajným posteľným prianiam sa priznali? Možno budete prekvapená.

Nechce predohru?

Áno, muži majú radi predohru, avšak predstavujú si ju úplne inak ako ženy. Muž sa chce pozerať. Aj keď vaše telo pozná do posledného detailu a videl vás vyzliekať sa každý deň, malý striptíz neodmietne. Nezabudnite na vysoké opätky! Nie je to len klišé z treťotriednych pornofilmov, mnohí muži majú vysoké opätky skutočne radi. Alebo má radšej dráždenie hodvábnou šatkou?

Hodvábna šatka je výbornou pomôckou na dráždenie a môže poslúžiť aj ako puto. Teraz nasleduje to skutočné dráždenie. Vrhnite sa na jeho telo, použite všetko dostupné jazyk, pery, ruky, bradavky. Nezaškodí ani erotická masáž.

Ako často má chuť?

Aj keď mnohí muži tvrdia, alebo sa tvária, že ich najväčším želaním je mať sex denne, realita je trochu odlišná. Nielen mnohé ženy nemajú po náročnom dni v práci chuť milovať sa denne, to isté platí aj o mužoch. Samozrejme, ak pri tom nemusia pohnúť ani prstom, iste sa nechajú prehovoriť, otázne je, či si to užijete rovnako.

Ideálna milenka?

Skvelá milenka si dokáže milovanie skutočne užívať. Nie je to len rozdávanie rozkoše, ale aj prijímanie plnými dúškami. Preto sa uvoľnite, a pri sexe relaxujte a zabávajte sa. Zabudnite na drobné chyby svojej postavy a užívajte si naplno.

Občas to chce zmenu. Nemusí to byť nič veľké, stačí ak začnete s predohrou niekde inde ako až večer v posteli. Navrhnite mu spoločnú sprchu, začnite ho vášnivo bozkávať počas niektorého z nudných programov, čo večer idú v televízii, alebo mu jednoducho úplne otvorene povedzte, že máte chuť vyskúšať to tento krát nejako inak.

Autor: Alfa

Foto: Isifa


Super TEST! Aké životné motto sa ku mne naozaj hodí?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac