Ďalší rozchod v Hollywoode: Namiesto zásnub si títo miláčikovia šoubiznisu povedali nečakané zbohom!

Ďalší rozchod v Hollywoode: Namiesto zásnub si títo miláčikovia šoubiznisu povedali nečakané zbohom!
Tvorili pár viac ako rok do momentu, kedy ohlásili nečakaný rozchod v roku 2016. Neprešla dlhá doba a ich cesty sa opäť spojili. Priznali veľký "come back" a po krátkom čase sa rozhodli aj spoločne bývať, pričom sa v amerických plátkoch pošepkávalo i to, že ich čaká svadba. Teda až donedávna, kedy si povedali opäť nečakané zbohom. Reč je o... V našej galérii pod článkom nájdete i fotografie dvojice...

Preboha! Táto fotka zrejme šokovala mnohých: Kam sa podela vychýrená krása Jasminy Vrbovskej?


Modelka Bella Hadid a spevák Abel "The Weeknd" Tesfaye tvorili pár rok a pol až do momentu, kedy v roku 2016 ohlásili rozchod. Neskôr kanadský umelec skončil vo vzťahu so svetovou ikonou Selenou Gomez. Ich vzťah trval len 10 mesiacov a v októbri 2017 priznal The Weeknd ďalší koniec. Po kopačkách od Seleny padol opäť do náručia svojej bývalej lásky modelky Belly Hadid.

Slávna herečka zostarnutá a s dvojitou bradou: Je to naozaj ona?

Tí sa mali údajne už zosobášiť, no namiesto svadby prišiel nečakaný rozchod. Podľa informácií portálu Elle.com, dôvodom má byť fakt, že obaja trávia priveľa času cestovaním kvôli pracovným povinnostiam, a tak čas spolu trávili minimálne. A ako to už býva zvykom, vzťah na diaľku jednoducho nefungoval.

Otvorte si našu galériu pod článkom, kde nájdete dvojicu ešte ako pár. Čo poviete, pristalo im to spolu?


SUPER TEST! Viete, aká dobrá ste v posteli?
Otestuj sa

Galéria

Ďalší rozchod v Hollywoode: Namiesto zásnub si títo miláčikovia šoubiznisu povedali nečakané zbohom!Ďalší rozchod v Hollywoode: Namiesto zásnub si títo miláčikovia šoubiznisu povedali nečakané zbohom!Ďalší rozchod v Hollywoode: Namiesto zásnub si títo miláčikovia šoubiznisu povedali nečakané zbohom!+6Ďalší rozchod v Hollywoode: Namiesto zásnub si títo miláčikovia šoubiznisu povedali nečakané zbohom!
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac