Dámy, zažente jarnú únavu a doprajte si po zime kolagén. Prezradíme vám jeho účinky

Dámy, zažente jarnú únavu a doprajte si po zime kolagén. Prezradíme vám jeho účinky

Na konci zimy a začiatkom jari dostáva náš imunitný systém poriadne zabrať. Hlavnou príčinou je striedanie teplôt, ktoré majú nezanedbateľné výkyvy. Určite sa budeme opakovať, avšak vitamín C je prirodzeným posilňovačom imunitného systému. Jeho nedostatok sa môže prejaviť jarnou únavou alebo slabosťou, ale rovnako aj zápalmi či metabolickými poruchami.

Jarná únava – to nie je len nedostatok energie, nechuť do práce, nevládnosť a potreba spánku 24 hodín denne. Jarná únava sa môže prejaviť aj na našej pleti. Neuveríte, ale je to skutočne tak. Kým sme počas zimy nevykonávali žiadne náročné aktivity, tak sme zabúdali aj na pitný režim a dostatočnú výživu, vďaka čomu môže naša pleť vyzerať mdlo a bez života.

Vedeli ste, že kolagén nie je potrebný len pre naše zdravie, ale aj pre našu pokožku? Totižto kolagén, respektíve kolagénové vlákna pomáhajú pokožke udržať si svoju pevnosť a pružnosť, ale tiež pomáhajú predchádzať vzniku vrások, tvorbe akné či čiernych bodiek.

A dokonca, vedeli ste, že úbytok kolagénu môže aj bolieť? V podstate platí, že s každým úbytkom kolagénu dochádza k problémom s pohybovým aparátom – totižto znižuje ochranu chrupaviek a šliach, vďaka čomu dochádza k ich opotrebeniu.

 

Avšak, táto zázračná bielkovina dokáže oveľa viac! Kto z nás by netúžil po krásnych a hustých vlasoch, ktoré vídame v televízii - v reklamách na šampóny? Pevné, husté, lesklé a hlavne zdravé vlasy sú snom určite každého z nás. Avšak, ich kvalita je ovplyvňovaná nielen genetikou, ale aj počasím, či prostredím v ktorom sa nachádzame. Čím viac negatívnych faktorov na nich pôsobí, tým sa môže ich kvalita zhoršovať. A rovnako to platí aj po zime!

Časté striedanie studeného prostredia a vykúrených miestností spôsobilo, že sú teraz úplne bez života. Prinavráťte im lesk a žiaru kolagénom. Kolagén totižto pomáha zlepšiť ich kvalitu tým, že ich posilňuje – vlasy sa vďaka nemu nelámu, krásne sa lesknú, držia si svoj objem a dokonca, kolagén zabraňuje nadmernému vypadávaniu vlasov.

V akej forme ho užívať?
Kolagén dnes nájdete v mnohých kozmetických prípravkoch. Najlepšie je dodať ho telu zvnútra, ideálne v takej forme, ktorá je mu najbližšia. Vyskúšajte Inca Collagen, ktorý je Bio-Aktívny, vďaka čomu je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním dokáže pracovať ako s vlastným. Obsahuje 100% čistý morský kolagén bez prísad typu I., II., III., v jednej dávke až 3 000 mg.

 

Navyše je hydrolyzovaný vo forme prášku, ktorý jednoducho rozpustíte vo vode a vypijete. Už po mesiaci užívania môžete pozorovať prvé výsledky. Dôležité je uvedomiť si, že kolagén má jednu výnimočnú vlastnosť - putuje presne tam, kde si ho telo pýta najviac. Inca Collagen zoženiete v každej dobrej lekárni alebo na webe www.incacollagen.sk

UŠETRITE až 8,30,-€ pri nákupe:
Stačí, ak kliknete na www.incacollagen.sk a zadáte zľavový kód: S22000001, vďaka ktorému získate zľavu 5 € a poštovné zdarma, a tým ušetríte až 8,30 € pri kúpe Inca Collagenu. Vyskúšajte si účinky bioaktívneho kolagénu a porazte vďaka nemu jarnú únavu, ktorá možno začína doliehať už aj na vás!

Platená reklama


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac