Doplňte telu čo postupne stráca, táto bielkovina je zázrak

Doplňte telu čo postupne stráca, táto bielkovina je zázrak

Nie je to liek, a predsa dokáže telu účinne vrátiť to, čo vekom stratilo a navyše pomôcť s nejedným zdravotným či estetickým problémom. Reč je o kolagéne, najdôležitejšej stavebnej bielkovine v našom tele.

Kolagén, prezývaný aj zázračnou bielkovinou mladosti, dokáže účinne vymazať prvé vrásky, či viditeľne ubrať pekných pár rokov. Kolagén je pre naše telo tou úplne najprirodzenejšou, a dokonca základnou stavebnou substanciou. Práve táto vláknitá, vo vode nerozpustná bielkovina totiž doslova vytvára štruktúru našich kostí, kĺbov, chrupaviek a kože! A nielen to. Kým si ho naše telo dokáže v plnej miere vyprodukovať samé, funguje v našom tele ako vnútorný elixír zdravia: vyživuje kĺby, zlepšuje  pohyblivosť svalov  a bráni starnutiu  kĺbnych štruktúr a tkaniva.

Od 25. roku života však naše telo postupne stráca schopnosť kolagén tvoriť  a  po  40.  roku  ho  už netvorí takmer vôbec. Pre zachovanie celkového zdravia a pružnej pokožky bez viditeľných vrások je preto dôležité jeho dopĺňanie pravidelným vnútorným užívaním v podobe kvalitných výživových doplnkov.


Nie je kolagén ako kolagén. Ako si vybrať ten správny?
Širokospektrálne účinky kolagénu pre celkové zdravie sú také výrazné, že na trhu vyvolal v posledných rokoch doslova boom. „Bielkovinu mladosti“ zoženiete v tabletkách, práškoch, v lekárňach, drogériách či dokonca v soláriách. Nie je však kolagén ako kolagén. A už vôbec nie je jedno, v akej forme ho užívate, aby v tele účinkoval, ako má.

Aby sa kolagén dobre vstrebal a účinkoval v našom tele tak ako má, musí byť bio-aktívny. Práve bio-aktívny kolagén, ktorý je najviac podobný ľudskému kolagénu, predstavuje jeden z najväčších vynálezov svetovej biochémie. Spracováva sa tak, aby bola zachovaná jeho biologická hodnota – tzv. studenou technológiou. Touto technológiou je vyextrahovaný vysoko kvalitný kolagén, ktorý má tiež prívlastky živý a biologicky aktívny so zachovanou biologickou štruktúrou. Vyrába sa výlučne vo forme hydrolyzovaného prášku, ktorý sa jednoducho rozpustí vo vode, či inej tekutine a vypije.

NÁŠ TIP: Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk  a zadajte zľavový kód: S22000001
Inca Collagen. Skutočne prirodzený pre naše telo.

Práve hydrolyzovaný kolagén, akým je aj nový unikátny bio-aktívny 100% prírodný morský Inca Collagen, sa pitím najúčinnejšie dostane rovno do tenkého čreva. A odtiaľ do krvného obehu, odkiaľ napomáha obnove kolagénových vlákien. Jeho jedinečnosť je aj v tom, že si zachováva aj po spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Jednoducho povedané, je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním vďaka tzv. studenej technológii spracovania dokáže pracovať ako s vlastným. Použije ho tam, kde ho treba doplniť, a dokonca stimuluje aj bunky, aby si svoj vlastný kolagén začali znovu vyrábať!

Inca Collagen zoženiete v každej dobrej lekárni, alebo na www.incacollagen.sk a teraz aj v balení s C vitamínom zdarma.

Platená reklama


Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac