Erotická poviedka: Ešte nikto ma takto nevzrušoval. Tento chlap bol...

Erotická poviedka: Ešte nikto ma takto nevzrušoval. Tento chlap bol...
Tento chlap sa mi vážne páčil. Aj keď sa vraví, že modré oči sú chladné, tie jeho rozhodne neboli. Keď sa na mňa usmial, išla z nich horúčava, ako zo zapnutého plameňa horáka. A keď jeho pery našli moje, svet naokolo prestal pre mňa existovať. Boli sme ako dobre zohraný tím. Pri ňom som vždy mala chuť. Stačilo, že sa na mňa pozrel alebo sa ma dotkol, bola som okamžite pripravená ísť na vec. Na nič iné som pri ňom nemyslela.

Jedného pekného letného slnečného dňa sme si vyšli autom na výlet. Len tak bez cieľa. Vybrali sme len smer a čakali, čo nás cestou osloví. Nič sme dopredu neplánovali. Jediné, čo sme vedeli, že chceme skončiť jeden na druhom. Ako dve večne sa páriace zvieratká. Bolo jedno, či to bude niekde v prírode alebo v nejakom príjemnom hotelíku.

Tento krát sme skončili v malom, stredovekom voňajúcom mestečku, s uličkami dláždenými kamennými kockami, po ktorých moje topánky netrpezlivo klopkali cestou k útulnému penziónu. Rýchlo sme si zaplatili izbu a otvorili nízke okno priamo do uličky, cez ktoré sa dalo vystúpiť takmer rovno na ulicu. Uvedomila som si to, až keď sme odchádzali, že vlastne bolo po celý čas otvorené. „Ajaj, niekto mohol mať pekný zážitok, ak šiel okolo a počul naše nie veľmi tiché milovanie." Napadlo ma, ako som pri odchode zatvárala okno.

Posteľ bola pohodlná a môj priateľ netrpezlivý. Rýchlo zo mňa strhol krátke nohavice, odhrnul už takmer vlhké nohavičky a s neskrývaným obdivom sa vrhol na moju mušličku. „Si taká horúca..." roztúžene mi pošepol , keď zdvihol hlavu, aby skontroloval moju tvár a rýchlo sa pohybujúci hrudník. „Pokračuj, neprestávaj..." chrapľavo sa mi vydralo z hrdla a cítila som ako ma zaplavuje prvá vlna rozkoše. Jeho špicatý jazyk bol veľký majster. Bola som tak vzrušená, keď mi s ním vibroval po klitorise...no ako zišiel nižšie až do útrob mojej jaskynky a neúnavne krúžil po gombíku rozkoše, zrazu som pocítila zvláštnu horúčosť a tlak, akoby som si cvrkla. Netušila som o čo ide, keďže som to nikdy predtým nezažila. No bola som v takej extáze a zároveň som sa trochu zahanbila, že som na to nereagovala. Nechala som sa unášať týmto nepoznaným, ale veľmi intenzívnym zážitkom. Kropaje potu mi vystúpili až na vnútorných stranách stehien a chvela som sa ako v mraze napriek horúčave, ktorá so mnou lomcovala.

„Bože...to je nádhera...ešte, ešte!" Kričala som ako v tranze a túžila, nech to nikdy nekončí. Po nejakej chvíli, keď sa moje telo upokojilo a bola som opäť pri vedomí, zdvihla som sa na posteli a pozrela medzi nohy na plachtu, kde sa skvela mokrá mláčka. „To som bola ja?" Udivene a trošku neiste som sa usmiala do spokojnej tváre môjho priateľa. „No, zdá sa, že nielen ja viem striekať," usmial sa aj on na mňa a vtisol mi jemný bozk ako pochvalu pod bruško.

To bol teda môj prvý „mokrý orgazmus" a musím povedať, napriek tomu, že som o ňom dovtedy ani nepočula, bol to jeden z mojich najkrajších erotických zážitkov. A myslím, že nie len pre mňa...

Vaša čitateľka Mia

Ďakujeme našej čitateľke za jej poviedku a ako odmenu posielame knižnú novinku.

Chcete sa aj vy podeliť o svoj nezabudnuteľný erotický zážitok? Myslíte si, ževiete zaujímavo písať? Pošlite nám svoju erotickú poviedku a možno práve vašu uverejníme. Viac o tom, ako poslať erotické poviedky, sa dozviete TU.


Super TEST! Ako dlho dokážem udržať tajomstvo?
Otestuj sa
Focus Media

Video

Diskusia

Čítaj viac